Роман Сасанчин та його наречена поділилися секретами: на якому місяці вагітності Іванка та як планують поєднувати навчання і батьківство (відео)

Переможець «Голосу країни» Роман Сасанчин та його наречена Іванка скоро стануть батьками. Як зараз живе пара? Про це розпитали ведучі шоу «Твій день».

Переможець «Голосу країни» (2020 рік) та «Голос. Діти» (2015 рік) Роман Сасанчин скоро стане татом. Про це 27 серпня на своїй сторінці в Instagam повідомила його наречена Іванка, згодом Роман підтвердив інформацію вже на своїй сторінці в соцмережі. Сьогодні пара розповіла про своє життя та майбутнє поповнення ведучим шоу «Твій день».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможець «Голосу країни» Роман Сасанчин скоро стане батьком

Роману Сасанчину 19 років, його наречена на 4 роки за нього старша. У травні Роман поділився зі своїми підписниками інформацією про те, що зробив Іванці пропозицію, і вона погодилася.

ФОТО: Instagram/sasanchyn_official

Тоді ведучим шоу «Твій день» під час відео-включення пара говорила, що поки не планує дітей. Виявилося, що тоді Іванка приховала свій стан. Роман каже – зробили це, щоб ніхто не зурочив. Про весілля пара поки не розповідала. Тому логічно припустити, що святкування їм поки не на часі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катя Осадча про самопочуття після пологів, ім’я для сина, ексклюзиви на «Вечорі прем’єр» та новий сезон «Світського життя»

Сьогодні Роман розповів про свої перші емоції, коли дізнався, що стане татом:

Перші емоції були дуже бентежні, але й приємні. Ми тоді жили в Тернополі, доглядали за мамою, бо вона була хвора. У Іванки почалися запитання до свого здоров’я, вона зробила тест, і він підтвердив вагітність. Спочатку був шок. Але зараз я думаю, що народження дитини не зашкодить нашому розвитку, а, навпаки, буде для нас стимулом рухатися вперед.

Роман розповідає – зараз у подарованій за перемогу у «Голосі країни» квартиру робить ремонт. Тож поки він з Іванкою живе не в Києві, а на своїй малій Батьківщині. Проте пізніше, коли розбереться з графіком та звикне до нової ролі тата, а також коли закінчиться ремонт, вони усією сім’єю переїдуть до Києва. Роман Сасанчин ще планує у майбутньому вступити до університету і поєднувати навчання з батьківством.

ФОТО: Instagram/annavi_i

Іванка зізналася – наразі знаходиться на 6-му місяці вагітності та почувається в цілому добре. А от стать майбутньої дитини пара вирішила поки не розголошувати.

Дивіться, як Роман Сасанчин вразив своїм співом на сліпих прослуховуваннях у «Голосі країни».

Loading...

Більше новин