Руслана Писанка з лікарняного ліжка вийшла в прямий ефір «Твій день» на 1+1

Зірка 1+1 Руслана Писанка розповіла колегам з «Твій день» про свій стан здоров’я

Днями медіапростір сколихнула новина про неприємний випадок, що трапився з ведучою «Твій день» на 1+1, акторкою Русланою Писанкою. Минулої п’ятниці, наприкінці вистави «Поїзд «Одеса-мама», у якій Руслана виконує одну з головних ролей, — вона раптово впала на сцені та зламала ногу.

Як і обіцяла у публікації на офіційній сторінці у фейсбук, Писанка нарешті вийшла на прямий відео зв’язок зі своїми глядачами та колегами з шоу «Твій день» — Стасею Ровінською, Володимиром Рабчуном, Костянтином Грубичем, і розповіла детальніше про те, як себе почуває, і головне — прогнози лікарів.

«Я себе почуваю нормально. Таке відчуття, наче я вже здорова, але ходити ще не можу. Вже готова до операції, найближчим часом її зроблять. Якщо зараз хтось знаходиться у такому ж стані, як і я, головне зрозуміти, що це є сьогодні твоя реальність, і це можна подолати. Все минеться і буде добре. Кажуть люди, що може відвернуло від чогось більш страшного…»

За прогнозами лікарів, уже за 3-4 місяці Писанка почне ходити, але сама вона впевнена, що на роботу прийде значно раніше.

«Ваша підтримка дає мені силу і поштовх повернутися в кадр! Я дуже скучила за своїми колегами та глядачами! Думаю, на милицях зможу пришкандибати на ефір. І навіть сісти на високий стілець за столом, щось готувати. Я ж не язика зламала, а тільки ногу».

Loading...

Підтримка друзів, глядачів так розчулила Руслану, що та не стримала сліз.

«Руся для мене людина, яка постійно каже: “Життя прекрасне!” І вона дійсно так живе — посміхається, на позитиві. І навіть коли сталася ця неприємна ситуація з ногою — Руся написала: “Все буде добре. Дуже скоро до вас повернуся”.», — сказав Костянтин Грубич.

Стася Ровінська, не стримавши емоцій, сказала:

«Ми тебе обіймаємо, повертайся скоріше і будемо обійматись тут наживо! Любов глядачів буде тебе лікувати, і ти будеш швидше одужувати! І твоя усмішка буде всім нам говорити, що завжди є плюси. В усьому. Навіть в такій неприємній ситуації».

Зірки, колеги діляться в соцмережах світлинами з Русланою та підтримують, бажають найшвидшого одужання!

Більше новин