Стереотипи в косметології: чи впливають солодощі, молочка та фастфуд на появу акне (розповідає лікар-косметолог)

У косметології існує безліч міфів і помилок, багато з них давно пора розвіяти. Робимо це разом з лікарем дерматокосметологом.

В ефірі денного шоу "Твій день" дерматолог-косметолог Олена Антоненко відповіла на найцікавіші питання в області косметології: чи приводить вживання в їжу фаст-фудів до появи акне, чи викликають «уколи краси» звикання і чи допомагає зубна паста від прищів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧоловіча краса в салоні: які процедури та ін'єкції стали звичними для чоловіків (розповідає косметолог)

Чи з'являється звикання після одного сеансу ін'єкцій від зморшок?

Фізичного звикання немає. Є лише психоемоційна складова. Тому що, коли людина дивиться на себе в дзеркало без зморшок, зазвичай вона собі подобається. Коли ефект від препарату зникає і зморшки з'являються знову, то виникає не дуже приємна ситуація.

Чи впливають солодощі, молочні продукти та швидка їжа на появу акне?

У всьому потрібен баланс. Якщо людина іноді вживає шкідливі продукти, то нічого страшного не відбувається, але якщо ці продукти є основою раціону ― це вже проблема. Саме солодощі, молочні продукти, фаст-фуд викликають порушення гормонального фону і деяких систем організму. Перераховані продукти провокують запальний процес в організмі, що відбивається на шкірі обличчя. Однак це не основна причина, а лише один з факторів, що провокує акне. Тому для красивої шкіри обличчя раціон харчування повинен бути збалансований і корисний.

Чи можна вилікувати акне зубною пастою, настоянкою календули та дегтярним милом?

Правильна відповідь ― ні! Не варто забувати, що акне ― це захворювання! Його повинен лікувати саме лікар. В кожному окремому випадку фахівець призначає індивідуальну терапію для кожного пацієнта.

Дійсно, ці компоненти можуть підсушувати запальні елементи на шкірі обличчя. Але якщо вони один раз трохи підсушать ії, то наступного разу можуть спровокувати ще більше запалення і навіть дерматити.

Чи впливають дотики до шкіри обличчя на появу акне?

Коли людина чистими руками торкається шкіри обличчя, то нічого страшного не відбувається і ніяких висипань від цього не з'являється. Але якщо на обличчі вже є акне і людина постійно чухає своє обличчя, то в цьому випадку інфекція може поширитися по всій поверхні шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи покращує засмага стан шкіри та коли прибирати зморшки: говоримо про стереотипи косметології

У період пандемії, коли всі люди носять маски на обличчі, поява висипань особливо актуальна, бо під масками утворюється парниковий ефект і відбувається розмноження бактерій. Людям з чутливою шкірою і шкірою схильною до висипань, слід приділити більше уваги косметологічним процедурам в домашніх умовах. Дивіться відео сюжет програми "Твій день" про найпоширеніші стереотипи в косметології:

Loading...

Більше новин