У Києві встановили автомати, які обмінюють пластикові пляшки на гроші

У столиці з'явилися автомати для перероблення пластикових пляшок.

У Києві з'явилися унікальні автомати для перероблення пластику: у них ви можете утилізувати пластикові пляшки й за це отримати гроші, які можна одразу перерахувати на благодійність! Кореспондент шоу "Твій день" навідався до одного з таких пунктів та поговорив з керівницею проєктів Тамілою Ільченко, яка розповіла, як правильно користуватися автоматами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо: безкоштовний смартфон із пільговим тарифом отримають всі вакциновані українці віком від 60 років

Слід зазначити, що зараз цей проєкт є пілотним та знаходиться лише у Києві, проте у перспективі масштаби будуть зростати. Такий автомат приймає пляшки до двох літрів у скрученому вигляді. Керівниця проєкту розповіла, як правильно збирати пляшки:

Вдома пляшки обов'язково треба промити та просушити. Після цього ви приходите до боксу, скручуєте пляшки та засовуєте у спеціальний отвір автомату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За скільки хвилин повинна доїхати «швидка»: норми і реальність

За кожну пляшку нараховується 5 копійок. На автоматі є 3 кнопки, завдяки яким можна зробити вибір, на який фонд ви хочете перерахувати гроші: або на допомогу людям похилого віку, або на допомогу дітям, які мають певні проблеми, або тваринам.

В Україні дозволять вихід на пенсію незалежно від віку: дивіться сюжет:

Loading...

Більше новин