Величне століття. Нова володарка: Цікаві факти з життя Нургуль Ешілчай

Біографія і творчість відомої турецької акторки.

На телеканалі 1+1 вже незабаром відбудеться прем’єра турецької історичної гостросюжетної драми Величне століття. Нова володарка. Стрічка розповідає про життя нащадка легендарної Роксолани, султана Ахмеда I, та його фаворитки, красуні Анастасії (Кесем). Юна дівчина, як і Гюрем Султан, пройшла тернистий шлях від полону до трону могутньої держави, і змогла стати найвпливовішою жінкою Османської імперії.

Роль величної Кесем-султан у поважному віці зіграла відома турецька акторка Нургуль Ешілчай. Аби познайомити вас ближче, ми підготували добірку з найцікавіших фактів із біографії та відкрили секрети особистого життя акторки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Величне століття. Нова володарка: Що об’єднує виконавця ролі султана з його героєм

Нургуль Ешілчай - одна з найвідоміших та найяскравіших акторок турецького кінематографу. Дитячі роки майбітньої зірки пройшли в Ізмірі. Дівчинка народилася в забезпеченій родині, яка неймовірно турбувалась про успішне майбутнє Нургуль. Вона вивчала театральне мистецтво у престижному турецькому університеті, і її природний артистизм вражав театральних критиків. 
 
Після здобуття вищої освіти Нургуль пощастило стати частиною кращих театральних колективів країни. Згодом зірка була змушена залишити театральну кар’єру через постійні зйомки в кіно.

Перший кінодосвід акторки був у її 23, і після цього її кар’єра на екрані стрімко йшла вгору. На рахунку Нургуль десятки головних ролей в популярних турецьких фільмах та серіалах. Драма “На краю раю” за участі Нургуль Ешілчай отримала нагороди на Каннському кінофестивалі. 
 
Світову популярність акторці принесла роль у серіалі Величне століття. Нова володарка. Нургуль зіграла головну героїню Кесем-султан у поважному віці. 
 

У 2004 році Нургуль вийшла заміж за актора Джема Езера. Чоловік старший за акторку на 17 років. Пара прожила у шлюбі 17 років і подарувала життя сину Осману Нежату. Згодом подружжя розлучилось. В своїх інтерв’ю Нургуль зізнавалася, що чоловік часто ревнув її до роботи, а вона не збирається покидати улюблену справу. Подейкують, що у Нургуль з’явився новий коханий - режиссер Толга Карачелік, проте жінка не поспішає узаконювати з ним стосунки. 
 
Окрім кар’єри акторки Нургуль Ешілчай захоплюється живописом. Крім того, зірка активно веде свою сторінку в Інстаграм. Особливо акторка любить тішити своїх шанувальниками стильними селфі. 

Нургуль не раз заявляла журнастам, що ніколи б не почала стосунків з одруженим чоловіком, адже вони одразу ж зазнають краху. На додаток, акторка стверджує, що ні в якому разі не слідкує за своїм коханим і вважає довіру фундаментом стосунків. 
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фактів про турецьку красуню Берен Саат, які вас вразять

 

 

Більше новин