Тяжкохворий хлопець вийшов на червону доріжку з ведучими 1+1

Проект Здійсни мрію допоміг 17-річному Колі відвідати гучну шоу-бізнесову подію.

Миколі Галушку 17 років. Він пацієнт Черкаського онкодиспансеру, йому діагностовано 4-ту стадію раку. Невеличка ґулька на шиї виявилася онкопухлиною. Коля переніс 9-годинну операцію, пройшов променеву терапію і тепер проходить курс хіміотерапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уся зала на церемонії «VIVA! Найкрасивіші» аплодувала Переможцям стоячи

«Я намагаюся все сприймати позитивно. Хотів би познайомитися з Дмитром Комаровим і розпитати його про країни, в яких він побував. А ще мені подобається DZIDZIO, він дуже кумедний», - зізнався Коля.

За здійснення мрії Миколи зустрітися з кумирами DZIDZIO та Дмитром Комаровим взялася кураторка проекту "Здійсни мрію" Лідія Таран. Вона розуміла: у цьому випадку не можна гаяти ні хвилини. Команді проекту довелося працювати в режимі підвищеної секретності та навіть конспірації, аби зробити все, щоби мрія хлопця стала ближчою. Колю терміново викликали до столичної лікарні, а після кількох годин дороги він опинився в офісі 1+1 медіа, де його зустріла ведуча ТСН Лідія Таран. Телезірка провела для Колі персональну екскурсію телеканалом – до студії Сніданку з 1+1, ТСН та, звісно ж, до кабінету його кумира Дмитра Комарова. А потім – сюрприз від усієї команди! – ввечері Колю офіційно запрошено на гучну подію «Viva Найкрасивіші 2017». І одразу на Червону Доріжку! Це найкращий час та місце, щоб познайомити Колю з якомога більшою кількістю селебріті та подарувати йому радість і щасливі емоції.

«Був такий великий контраст між Колею, який  прийшов уранці на екскурсію на канал, і Колею, який уже ввечері йшов червоною доріжкою! Його світ перевернувся догори дриґом. Йому був так потрібен цей сплеск емоцій, які потім будуть надихати його продовжувати лікування!» - поділилася враженнями Лідія Таран.

На червоній доріжці Колю супроводжували ведучі Сніданку Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та Єгор Гордєєв, а щирими оплесками підтримали сотні гостей церемонії. Того вечора хлопцева фотоколекція поповнилася десятками фото з зірками, а найголовніше – з його кумирами Дмитром Комаровим та DZIDZIO. Улюблений співак не просто поспілкувався з Колею, а ще й запросив на концерт.

Цей вечір цьому простому, але надзвичайно відкритому і позитивному хлопцеві запам’ятається назавжди. Здавалося, світ обертався лише навколо нього. Після подорожі Коля майже дві доби проспав і тільки потім дізнався, що його показували у прямому включенні ТСН. Кажуть, у Черкасах Миколу Галушка вже впізнають на вулицях. Тепер він зірка! І це правда, того вечора Коля сам був джерелом добра і світла. Ми дякуємо тобі за твою щиру усмішку, за те, що зробив світ добрішим! Усміхайся! 

Дивіться деталі цієї неймовірної історії у сюжеті за посиланням.

 

Більше новин