Цікаві факти про зірку серіалу “Закохай мене, якщо зможеш” Наталку Денисенко

Що відомо про акторку серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" Наталку Денисенко?

З 2 жовтня з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна” стартує прем'єра авантюрного детективу "Закохай мене, якщо зможеш". У новому серіалі зіграють улюблені українські актори: Ксенія Мішина, Сергій Журавльов, який від перших днів війни пішов захищати Україну від російських окупантів, а також Андрій Ісаєнко та Наталка Денисенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Закохай мене, якщо зможеш": де та коли дивитися серіал

За сюжетом, псевдомаг організував бізнес, який користується великим попитом. Але все може зруйнуватись, коли на слід виходить професійна мисливиця на псевдомагів. Тепер треба розробити незвичний план, щоб зберегти бізнес. Хто виграє в цій грі та вийде переможцем? Не пропустіть у детективному серіалі "Закохай мене, якщо зможеш". А поки дізнайтеся більше про одну з акторок проєкту — Наталку Денисенко.

Цікаві факти про Наталку Денисенко

►Наталка Денисенко народилася 17 грудня 1989 року в Чернігові.

►Наталка – заміжня. Обранцем став колега – Андрій Фединчик. Пара познайомилася на знімальному майданчику, а 1 квітня 2017 року одружилася. У них було три весілля: усамітнене на Мальдівах, в колі родичів та друзів в Києві, а третім стала участь у фестивалі весіль.У пари також є син Андрій. Нині чоловік Наталі служить у лавах ЗСУ. 

►Наталка з дитинства мріяла пов’язати життя з телебаченням, тому вступила до Київського національного університету театру кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Там вивчала ази режисерської професії.

►Після університету почала балансувати між роботою телеведучою та акторки. А з 2012 стала активно зніматися в серіалах. Вона знімалась в таких проєктах - “Село на мільйон”, “Ніч Святого Валентина”, “Центральна лікарня”.

►Цікаво, що акторка працювала навіть на найпізніших місяцях вагітності. Наприклад, у серіалі "Село на мільйон" можна побачити Денисенко при надії.

►Наталка Денисенко — творча особистість. На своєму офіційному YouTube-каналі декламує вірші. Цікавиться психологією, займається танцями та режисерською майстерністю.

►Зі своєю героїнею Наталка доволі схожа, адже та також мріє стати знаменитою акторкою і намагається досягти своєї мети. 

Дивіться премʼєру серіалу «Закохай мене, якщо зможеш» із 2 жовтня з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна”. 

Більше новин