Встав на захист України з перших днів повномасштабної війни: 6 цікавих фактів про актора серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" Сергія Журавльова

Закохай мене, якщо зможеш
Сергій Журавльов: цікаві факти про актора серіалу "Закохай мене, якщо зможеш"

Цікаві факти з біографії Сергія Журавльова, зірки нового українського серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" на "1+1 Україна".

Поділитися:

З 2 жовтня з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна” стартує прем'єра авантюрного детективу "Закохай мене, якщо зможеш". У новому серіалі зіграють улюблені українські актори: Ксенія Мішина, Сергій Журавльов, який від перших днів війни пішов захищати Україну від російських окупантів, а також Андрій Ісаєнко та Наталка Денисенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Закохай мене, якщо зможеш": де та коли дивитися серіал

За сюжетом, псевдочаклун організував бізнес, який користується великим попитом. Але все може зруйнуватись, коли на слід виходить професійна мисливиця на псевдомагів. Тепер треба розробити незвичний план, щоб зберегти бізнес. Хто виграє в цій грі та вийде переможцем? Не пропустіть у детективному серіалі "Закохай мене, якщо зможеш". 

Коли прем'єра "Закохай мене, якщо зможеш"

Герой Сергія — харизматичний молодий чоловік, який допомагає іншим і водночас непогано заробляє. Свій бізнес шкідливим не вважає, адже дарує людям віру в чудеса і надає “детективно-психологічну” допомогу. Та раптом перепоною на його шляху стає мисливиця на псевдомагів (Ксенія Мішина), яка загрожує викрити героя. 

«Мені цікаво побачити себе до війни. Дуже багато чого довелось з того часу пережити. Я дуже змінився. Звичайно, я хвилююся і мені хочеться, щоб це був легкий, комедійний проєкт, який дасть глядачеві посмішку», — так актор прокоментував майбутню прем'єру серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" у "Сніданку з 1+1", куди завітав разом з дружиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мені як актору дуже цікавий мій герой", — актор серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" Сергій Журавльов в студії "Сніданок. Вихідний"

Сергій Журавльов біографія

Цікаві факти про актора Сергія Журавльова

►Сергій Журавльов народився в 1988 році. Має зріст 188 см.

►У 2022 році знявся у головній ролі в серіалі “Закохай мене, якщо зможеш”. Герой Сергія — псевдочаклун Миролюб, якому доведеться вигадати незвичний план, аби вберегти свій бізнес від професійної мисливиці на псевдомагів.

►►Актор театру та кіно. Серед відомих проєктів: перший український танцювальний екшн "Давай Танцюй", серіали "Папік", "Клятва лікаря", "Перші ластівки" та фільм "Бурштинові копи".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві факти про зірку серіалу "Закохай мене, якщо зможеш" на "1+1 Україна" Ксенію Мішину

►З перших днів повномасштабного вторгнення Сергій Журавльов встав на захист України, змінивши знімальний майданчик на справжнє поле бою. Спочатку приєднався до маленької групи «ГУРівців» і "Альфи", які штурмували окупований Ірпінь, Бучу та Гостомель. Згодом потрапив у ТРО, а потім перейшов до штурмового полку ЗСУ. .

►Попри війну, Сергій вирішив не відкладати життя на потім і у вересні минулого року одружився зі своєю обраницею Юлією, яка чекала коханого з війни.

►Коли Сергія Журавльова комісували зі служби за станом здоров'я, він повернувся на знімальний майданчик. Його першою кінороботою під час повномасштабної війни стала епізодична роль у серіалі "Я - Надія".

Сергій Журавльов - фото

Сергій Журавльов про серіал "Закохай мене, якщо зможеш"

Дивіться премʼєру серіалу «Закохай мене, якщо зможеш» із 2 жовтня з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна”. 

Фото: instagram/sergii_zhuravlev

Новини по темі