Олена Кравець розповіла про новий проект - Жіночий квартал

Концерт Жіночого кварталу відбудеться 29 вересня в Жовтневому палаці в Києві.

У жовтні на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового гумористичного шоу Жіночий Квартал виробництва студії Квартал 95. Сьогодні гостями ранкового ефіру Сніданку з 1+1 стали учасниці проекту. Олена Кравець, Анастасія Оруджова і Олександра Машлятіна розповіли про те, як створювалось нове шоу і про що жартуватимуть дівчата.

«Учасницями проекту стануть 14 найрозумніших і прекрасних дівчат, серед яких артистки, зірки «Ліги сміху» і «Голосу країни». Я вважаю, що жіночий гумор — більш тонкий, іронічний, глибокий у порівнянні з чоловічим. Для мене високий рівень жіночого гумору — це ознака розуму і, як наслідок, душевної краси». , — розповіла Олена Кравець.

За словами дівчат, проект буде насичений танцювальними і вокальними номерами, гумористичними репризами і жартами, які допоможуть з властивою жінкам легкістю поглянути на актуальні події в світі і життя українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актриси «Жіночого Кварталу» розповіли, як вчилися у школі

«Нам хотілось би відійти від шаблону, що жіночий гумор — це тільки жарти про панчохи, помади, салони краси й бажання вийти заміж. Звичайно, про це ми теж будемо жартувати. Але є і багато інших тем, які хотілось би підняти», — сказала Анастасія Оруджова.

Олена Кравець хоче, щоб подружки говорили одна одній: «Подивись цей номер «Жіночого кварталу» — він точно про нас!».

Нагадаємо, серед учасниць нового гумористичного проекту — акторка «Вечірнього Кварталу» Олена Кравець, вокалістки «Голосу країни» на «1+1» Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе, актриса серіалу «Слуга народу» Ольга Жуковцова-Кияшко, зірки «Ліги сміху» Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна й Олександра Машлятіна, акторка фільму «Я, ти, він, вона» і «Вечірнього Києва» Настя Коротка, а також актриса Молодого театру Анастасія Євтушенко.

Концерт Жіночого кварталу відбудеться 29 вересня в Жовтневому палаці в Києві, а на телеканалі «1 + 1» прем'єрний випуск проекту можна буде побачити вже в жовтні.

Також проект можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої у будь-який час.

Більше новин