У новому «Жіночому Кварталі» Сопонару вирушить замість Оруджової на зустріч випускників

30 жовтня о 22:00 на телеканалі 1+1 покажуть новий випуск гумористичного шоу «Жіночий Квартал».

На глядачів очікує ще більше життєвих жартів, музичних сюрпризів та несподіванок. 

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: Землі неконтактних племен: у прем'єрному випуску «Світу навиворіт» Дмитро Комаров вирушає на пошуки племені ваорані, яке вважають найнебезпечнішим у світі

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці про кохання на прикладі героїнь серіалу "Моя улюблена Страшко"

Аліна Блажкевич та Валентин Міхієнко зіграють закохану пару, яка вирушили у похід на Говерлу. Хлопець хоче на вершині зробити дівчині пропозицію, проте вона, втомившись, не розуміє натяків та не хоче йти далі. Яким буде її здивування, коли несподівано на їхній дорозі зустрінуться батьки хлопця з квітами та подарунками, яких грають Ірина Гатун та Володимир Шумко.

- Мамо, тату, а ви що тут робите?

- А ми вирішили повітрям подихати. А то на цьому карантині вже засиділись…

- А чого ви такі ошатні?

- Ну не кожного ж дня на Говерлу ходиш, - такий діалог вестимуть актори.

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: Півфінал «Ліги Сміху»: чому повернуться зірки минулих сезонів і яке тату зробить на честь шоу Сергій Бабкін

У кожного з нас буває такий день, коли ми стаємо більш заможними, успішними в роботі та щасливішими в особистому житті. І цей день називається день зустрічі випускників. Акторки «Жіночого Кварталу» покажуть номер, у якому героїня Анастасія Оруджова вирішила замість себе відправити знайому – Ірину Сопонару. Проте наскільки здивуються її зовнішнім змінам колишні однокласниці, які не бачились усього рік.

Номер про сюрприз від подружок на День Народження, як у сім’ї ставляться до роботи актора масовки та чому чоловіки не розуміють натяків – не пропустіть у новому випуску «Жіночого Кварталу» вже завтра о 22:00 на телеканалі 1+1.

Більше новин