Півфінал «Ліги Сміху»: чому повернуться зірки минулих сезонів і яке тату зробить на честь шоу Сергій Бабкін

Півфінал «Ліги Сміху»

29 жовтня о 20:20 на телеканалі 1+1 вийде новий випуск гумористичного шоу «Ліга Сміху».

Поділитися:

У першому півфіналі за право стати фіналістом боротимуться три команди. Вперше за вісім сезонів шоу з півфіналу вийде тільки одна команда-переможець, яка набере найбільше кількість балів.

За системою голосування тренер на планшеті ставить «лайк» кожний раз, коли йому смішно або подобається, що відбувається на сцені.  Оцінювати гумористів будуть зіркові тренери: Сергій Бабкін, Володимир Дантес, Олеся Жураківська, Олександр Пікалов, Маша Єфросиніна та Станіслав Боклан.

Ліга Сміху

Команди змагатимуться у трьох конкурсах: полотно, театральний конкурс та обов’язкова імпровізація. Гумористи отримають різні теми для першого конкурсу – полотно.

«Моя провінція» разом з Машею Єфросиніною гратимуть на тему «Вогонь, повітря та вода».

Ліга Сміху

Команда перенесе телеглядачів у Древню Грецію та покаже номер про Ікара, сина винахідника, який створив крила, щоб літати.  Йому доведеться піти до гори Олімп, щоб домовитись з Зевсом, проте виявиться, що її немає.

«Гору давно знесли вашу. У нас тут велике будівництво. Ласкаво просимо до ЖК «Олімп», — прокоментує в образі Маша Єфросиніна.

«НОС» та їх тренер Сергій Бабкін зіграють на тему «Кіно, вино та доміно». Гумористи покажуть номер про те, як у селі відкрили казино, де замість фішок використовують огірки, а гра у рулетку виглядає зовсім не так, як зазвичай. Окрім того, Бабкін пообіцяв, що якщо його команда пройде до фіналу, то він обов’язково зробить тату з емблемою «Ліга Сміху». Олександр Пікалов разом з монокомандою «Мы слышали Гагару» покажуть полотно «Камінь, ножиці, папір» та шукатимуть «я» гумористки, яке несподівано загубилось.

Ліга Сміху

У другому театральному конкурсі до команд доєднаються зірки «Ліги Сміху» минулих років. Команда «НОС» зіграє номер про Пушкіна та його няню Арину Родіонівну разом з Володимиром Мартинцем, учасником команди «Стадіон Діброва» та актором «Вечірнього Кварталу».

Ліга Сміху

До номеру про одеського Джеймса Бонда від «Моєї провінції» доєднається гуморист перших сезонів «Ліги Сміху», учасник «Одеських манців» Олександр Станкевич. А разом зі Світланою з монокоманди «Мы слышали Гагару» на побачення відправиться переможець «Битви титанів», учасник команди «Инародный театр «Воробушек» Василь Байдак.

Ліга Сміху

 Я навіть був на побаченні наосліп.

- І як?

- Не знайшов, - ось так прокоментує свої здібності у побаченнях Василь Байдак.

Третім конкурсом, який і визначить переможця півфіналу, стане імпровізація. На цей раз команди гратимуть етюд «Неадекватна людина». Два учасники від кожної команди показуватимуть номер, у якому одна роль залишається незмінною, а інша – впродовж всього номеру змінює емоції.

Якій команді вдасться вирватись вперед та отримати бажаний квиток до фіналу – глядачі дізнаються вже завтра о 20:20 на 1+1

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю