Зірка «Жіночого Кварталу» та «Ліги сміху» виходить заміж

Пропозицію руки і серця Аліна Гордієнко отримала під час зйомок «Літнього кубку» в Одесі.

Днями в Одесі пройшли зйомки нових випусків проектів «Жіночий Квартал» і «Ліга сміху». Але для однієї з учасниць вони запам'ятаються на все життя. А все тому, що під час зйомок телешоу акторка «Жіночого Кварталу» й учасниця команди «Тріо різні і Ведуча» Аліна Гордієнко отримала пропозицію руки та серця. Її хлопець підніс їй обручку за лаштунками та зробив пропозицію, коли Аліна зійшла зі сцени після свого виступу на «Літньому кубку».

«Спочатку Рома мені збрехав і сказав, що його не буде в Одесі на нашому виступі, – розповідає Аліна. – Коли я побачила його за лаштунками, я вже була дуже приємно здивована. Ну а після того, як Рома дістав обручку та запропонував мені вийти за нього заміж, я й геть розгубилася. Дівчата з моєї команди теж подумали спочатку, що це розіграш, а потім ми всі дружно розплакалися. Відразу після цього побігли до гримерів поправляти макіяж, адже нам ще потрібно було виходити на сцену».

Також Аліна поділилася, що саме завдяки проекту «Ліга сміху» вона й зустріла своє кохання. Її нареченого звати Роман Блажкевич, йому, як і Аліні, 26 років. Раніше він грав за команду «Де Рішельє», а зараз працює сценаристом і, що найцікавіше, пише жарти для «Жіночого Кварталу», де грає сама Аліна.

«Ми познайомилися на першому фестивалі «Ліги сміху» в Одесі, але після цього якось не спілкувалися. Коли знову зустрілися через рік, ми вже зблизилися, і все закрутилося», – зізнається Аліна.

Одними з перших закохану пару привітали колеги з команди «Тріо різні і Ведуча» Анастасія Оруджова й Олександра Машлятіна. Також приєднався до привітань тренер колективу, з яким вони боролися за «Літній кубок», Станіслав Боклан. А ось Оля Полякова вже за лаштунками після гри не тільки привітала молодих, а й пожартувала: «А чого тут радіти? Що тут хорошого?».

Весілля пара планує відсвяткувати в Києві, швидше за все, вже наступного року.

Телевізійні версії концертів «Жіночого Кварталу» та «Ліги сміху» можна буде побачити в ефірі каналу 1+1 вже в новому сезоні.

Дивись анонс розважального шоу «Ліга сміху»:

Loading...

Читай також інші матеріали про «Лігу Сміху» та «Жіночий квартал»:

1. Артистка Жіночого Кварталу Ірина Сопонару розповіла про свого британського коханого

2. Як схуднути за тиждень: Секрети акторок «Жіночого Кварталу»

3. Ліга сміху без Зеленського: Як зміниться проект

Більше новин