Артистка Жіночого Кварталу Ірина Сопонару розповіла про свого британського коханого

Жіночий Квартал
Дивись відео
Артистка Жіночого Кварталу Ірина Сопонару розповіла про свого британського хлопця

Зірка гумору розповіла про стосунки на відстані.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Зірка таких відомих гумористичних проектів, як Жіночий Квартал і Ліга Сміху, Ірина Сопонару розповіла виданню Viva! про особисте життя.

Перші її серйозні стосунки почалися у 22 роки. На той час Ірина думала, що зустріла кохання свого життя.

«Я вже закінчувала університет і раптом так сильно закохалася! Думала, що це назавжди. Коли ж наші стосунки закінчилися, для мене це був певної міри шок. Ми зустрічалися п'ять з половиною років, але в якийсь момент я зрозуміла, що більше не люблю, і це було взаємно. Стосунки просто віджили себе. Але ми залишилися друзями, досі спілкуємося. Не було такого, що хтось когось образив. Це був найбільш  здоровий розрив, як за підручником «Як треба розлучатися з першим коханням» (сміється). А потім через якийсь час я вступила в свої нинішні стосунки. І до цього дня мене все влаштовує», — поділилася артистка.

Наразі Ірина зустрічається з британським діджеєм, із яким познайомилася в нічному клубі під час відпочинку в Таїланді. Зі слів артистки, підтримувати стосунки на відстані складно, однак і в цьому є свої переваги.

«Я намагаюся бачити лише хороші моменти: щоразу, коли ми зустрічаємося, це як медовий місяць. Ми більше трьох років разом і щоразу при зустрічі у нас феєрія і салюти (сміється)», — поділилася Сопонару.

Жіночий Квартал 3 сезон 12 випуск
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю