Донька Андрія Ісаєнка, яка зіграла у серіалі "Жіночий лікар. Нове життя", відсвяткувала 6-річчя (фото)

Доньці Андрія Ісаєнка Марії виповнилось 6 років.

З понеділка по четвер о 20:30 на “1+1 Україна” — серіал "Жіночий лікар. Нове життя". Один з найпопулярніших серіалів про лікарів, який "1+1 Україна" знімає спільно з FILM.UA Group, став повним перезавантаженням вже улюбленої історії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опитування: хто ваш улюблений герой серіалу "Жіночий лікар. Нове життя"

19 жовтня маленька зірка серіалу "Жіночий лікар. Нове життя", донька актора Андрія Ісаєнка — Марія Ісаєнко відсвяткувала своє 6-річчя. У серіалі Андрій Ісаєнко та Марія Ісаєнко також зіграли батька та донечку. Фото зі святкування дня народження опублікувала мама Марії, дружина Андрія Ісаєнка, Олеся Моргунець-Ісаєнко на своїй сторінці в інстаграм. 

Фото: Instagram/olesya_morhunets

Фото: Instagram/olesya_morhunets

Фото: Instagram/olesya_morhunets

Фото: Instagram/olesya_morhunets

Фото: Instagram/olesya_morhunets

Також мама дівчинки поділилась світлиною, де Марійка ще зовсім немовля:

Фото: Instagram/olesya_morhunets

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актори серіалу "Жіночий лікар. Нове життя" показали свої світлини у шкільні роки

Нещодавно Андрій Ісаєнко в ексклюзивному інтерв’ю для сайту 1+1 розповів про знімальний процес разом з донькою та роботу під час війни. За словами актора, участь Марійки стала випадковістю. У день дитячих проб дочку не було з ким залишити вдома, тож я взяв її з собою на знімальний майданчик. Продюсерка особисто запропонувала їй роль, і Марійка погодилася. Якщо донька сама того бажає, то ми з дружиною не проти. Це її перший акторський досвід. До того ж їй за це платять, а вона має мету — назбирати на машину. Проте сама Марійка не планує пов’язувати своє життя з акторством, вона мріє стати художницею.

“Я хвилювався за неї більше, ніж за себе”, — зізнається актор.  

Дивіться серіал "Жіночий лікар. Нове життя" з понеділка по четвер о 20:30 на "1+1 Україна".

Нагадаємо, для того, аби “1+1 Україна” був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому “1+1 Україна” через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Більше новин