Біженка
25 вересня
Повні випуски

Біженка

Вона готова почати все спочатку і приїжджає в місто, де навчалася, зустрічає своїх старих друзів і перше кохання. На перший погляд, всі готові допомогти Наді влаштувати нове життя, але вона приїжджає не одна, а з хлопчиком 6-ти років, який називає Надю мамою. Вона вивезла його з небезпечної зони на прохання вмираючої бабусі, яка сподівається, що далекі родичі прихистять його на мирній території. Однак хлопчик сильно прив'язався до Наді, і тепер їй належить вирішити: чи готова вона взяти на себе відповідальність за дитину, коли сама не знає, що її чекає в майбутньому.

Варто зазначити, що слова і музику до саундтреку серіалу «Біженка» написав учасник проекту «Голос країни» на «1+1» Андрій Лучанко. Аранжування для саундтрека створив талановитий композитор і музичний продюсер проекту «Голос.Діти» на «1+1» Руслан Квінта.

Мені дуже приємно знову співпрацювати з улюбленим телеканалом «1+1» і музичним продюсером «Голосу країни» Русланом Квінтою. Під час написання цієї пісні мене надихала історія головної героїні. Тендітна дівчина Надя в тяжкий для країни час бере відповідальність не тільки за своє життя, а й за майбутнє чужої дитини. З нетерпінням чекаю фільм. Його обов'язково подивляться всі мої родичі, - коментує Андрій Лучанко.

Режисером 4-серійки «Біженка» виступила Вікторія Мельникова. Головні ролі в картині виконали - Ольга Гришина і Марк Дробот, добре знайомі глядачеві по найбільш рейтинговому серіалу літа «Центральна лікарня». У мелодрамі «Біженка» вони знову одягнуть білі халати і будуть вирішувати долю людей. Ролі другого плану зіграли: Дмитро Гаврилов, Яна Соболевська, Віталій Салій, Дмитро Суржиков.

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю