Частиною команди Тіни Кароль став сільський вчитель музики
![Хто потрапив у команду Тіни Кароль у 6 випуску випуску Голосу країни-9 Хто потрапив у команду Тіни Кароль у 6 випуску випуску Голосу країни-9](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/443/283/9def39c51fe069bbe8a656d3e0e80b8c.jpg)
Співачка першою зібрала свою команду.
Під час шостого випуску «сліпих прослуховувань» Голосу країни-9articleContent до команди Тіна Кароль потрапили двоє учасників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тіни Кароль з'явився двійник (фото)
Вікторія Боцвіна
Вікторія є членом клубу бардів у рідному місті. Вони збираються раз на тиждень, запалюють свічку, заварюють чай, приносять печиво і по колу виконують пісні під гітару. Це справжня церемонія, від якої дівчина отримує неймовірне задоволення. Вона з нетерпінням чекає на кожну наступну зустріч із бардами-аматорами, бо це для неї єдина можливість виражати своє бачення пісень. Вікторія прийшла на Голос країни, аби популяризувати бардівський рух і сказати людям, аби вони частіше збиралися разом і співали, бо це приносить позитив. А позитивні емоції дають поштовх творити щось нове!
Богдан Богославець
Богдан — музикант за освітою. Впродовж семи років займається академічним вокалом і зараз викладає музику в сільській школі. Богдан прийшов на Голос країни, бо вірить, що гіден більшого. На «сліпих прослуховуваннях» хлопець виконав пісню Ніч яка місячна.