Руслана Лижичко вибрала Севіль Меметову за характер

Голос країни
Руслана Лижичко вибрала Севіль Меметову за характер
Фото - PR-служба Руслани

Минулої неділі в шоу Голос країни Руслана Лижичко, один з чотирьох зіркових тренерів, змусила Діану Арбеніна підвищити голос.

Поділитися:

Минулої неділі в шоу "Голос країни" Руслана Лижичко, один з чотирьох зіркових тренерів, змусила Діану Арбеніна підвищити голос.

Дві вокалістки з команди Руслани - Севіль Меметова і Настя Шахназарян - блискуче виконали пісню свого тренера "Знаю я". Діана Арбєніна, Стас П'єха, Олександр Пономарьов - все висловилися на користь Насті. Але вибір - хто покине шоу, а хто піде далі до фіналу - був за Русланою, і вона несподівано обрала Севіль. «Русь, ти не переплутала?!» - Закричала Діана Арбеніна, а потім навіть відмовилася аплодувати. Сама Руслана впевнена у своєму виборі.

На питання, чому її вибір пав на Севіль, співачка відповіла так:

"Тому, що для мене перевага Севіль на "батлі" було очевидною. Можливо, інші були так здивовані тому, що не чули, як вона співала на репетиціях, не могли оцінити її в комплексі. Тренери бачили її тільки в ту секунду, в той момент. А я оцінювала співачку в комплексі. Я вважаю, що Настя себе не розкрила, навіть на "сліпих прослуховуваннях", хоча я її тоді і вибрала."

Докладніше читайте на офіційному сайті проекту "Голос країни".

Новини по темі