28 січня на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра восьмого сезону найбільш масштабного вокального проекту України Голос країни, зірковими тренерами якого стали Сергій Бабкін, Джамала, яка очікує на первістка, Потап, Тіна Кароль, ведучими - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голос. Діти vs Голос країни: Чиє виконная Maybe I, maybe you вам подобається більше?

Одним з учасників «сліпих прослуховувань» нового сезону проекту став Борис Апрель. Декілька років тому співак наважився на зміну зовнішність. Так, на Голосі країни артист виступав вже як дівчина Аня, а також розповів, чому зник з української сцени, і які цілі ставить перед собою у проекті:

«Я довгий час провела в Америці. Видалила свої сторінки у соціальних мережах, мене вже не впізнають на вулицях. Коли приймала рішення щодо участі у проекті, хотіла залишити все як є, але любов до глядачів перемогла: саме за ними я дуже сумувала впродовж цих років. Моя мета у Голосі країни досить проста - мені хочеться відкрити свою душу глядачам України. Якщо своїм виступом я зможу підняти комусь настрій, подарувати натхнення або утішити - для мене цього вже буде достатньо. Це буде моєю особистою перемогою».

Також Аня розповіла, що тепер виступає під новим псевдонімом Зіанджа:

«Ім'я Зіанджа народилося у Китаї. Я працювала волонтером, викладала англійську мову дітям дошкільного віку з малозабезпечених сімей. Тоді у мене було довге волосся кольору блонд, і діти називали мене Енджел (Янгол). Таким чином Енджел трансформувалося в Зіанджу», - поділилась Аня.

Нагадаємо, що  у новому сезоні на сцену «Голосу країни» вокалісти підійматимуться на спеціальному ліфті, який став нововведенням сезону. Також на учасників Голосу країни-8 очікують нові жорсткі правила: вокаліст, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, буде змушений без спілкування з зірковими тренерами залишити сцену. Окрім того, у «сліпих прослуховуваннях» візьмуть участь співачка Злата Огнєвич, учасниця Танців з зірками та українська артистка Камалія, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, популярна співачка Ірина Федишин, учасник Танців з зірками та актор Юрій Ткач. 

Чи впізнають тренери голоси улюблених артистів, та чи зможуть зіркові учасники розвернути червоні кріслі - глядачі дізнаються вже наступного року.

Хто з зірок пройде «сліпі прослуховування»?
Відомі зірки спробували розвернути до себе червоні крісла.
Юрій Ткач
952
Злата Огнєвич
1272
Ірина Мерлені
103
Борис Апрель
1718
Ірина Федишин
963
Камалія
157

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекордна кількість українських зірок взяла участь у Голосі країни-8