Священик Олександр Клименко вперше з'явився на обкладинці глянцю (фото)

Голос країни

Переможець «Голосу країни-7» прикрасив обкладинку популярного видання.

Поділитися:

Переможець головного вокального проекту країни «Голос країни-7» Отець Олександр прикрасив обкладинку журналу «Телескоп» і розповів про своїх дітей, про те, як ставиться до критики, і чому участь у проекті важливіша за перемогу.

У відвертому інтерв'ю багатодітний батько з Березані Олександр Клименко зазначив, що прийшов на «Голос країни», щоб достукатися до сердець глядачів:

«Перемога для мене не була самоціллю, адже це всього лише коротка мить. Участь виявилася цікавішою за будь-які досягнення, дала можливість познайомитися з величезною кількістю прекрасних людей, знайти нових друзів. Я прийшов на проект, щоб достукатися до сердець сотень людей і хоч трохи наблизити їх до Бога».

Крім того, переможець «Голосу країни-7» поділився, як ставиться до критики на свою адресу:

«Якщо озиратися по сторонах і постійно з'ясовувати, що ж скаже «княгиня Марія Іванівна», ніяку роботу не зробиш. Догодити всім неможливо. Я ж хотів бути таким, який є. Якщо це комусь не сподобалося, що ж, зробіть по-своєму. Я не збираюся ображатися на тих, хто мене в чомусь засуджує. Значить, мені судилося пережити такий жорсткий аналіз».

Цікаво, що діти Олександра Клименка успадкували його музичний талант і вже проявляють свої здібності, а його дочка мріє взяти участь в проекті «Голос. Діти».

«Син пробує себе в хоровій пісні, але поки не виконує соло. А старша дочка виступає дуже активно і, можливо, незабаром зможе втерти татові носа», - зазначив Отець Олександр.

Нагадаємо, Олександр Клименко з команди Тіни Кароль здобув перемогу в проекті «Голос країни-7» і отримав квартиру в Києві, а кліп, ротацію на радіо «Хіт ФМ» та право на запис авторської пісні передав суперниці Інгрет Костенко з команди Потапа.

Відкриті кастинги на дитячий і дорослий вокальні проекти відбудуться 13-14 травня і 20-21 травня в Києві (ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон №12), реєстрація з 10-00 до 17-00. Взяти участь можуть маленькі вокалісти віком від 7 до 14 років або дорослі старше 18 років. Заповнити анкету можна на сайті.

Новини по темі