Тіна Кароль подякувала прихильникам за премію Золотий лайк
![Тіна Кароль подякувала за пермію Тіна Кароль подякувала за пермію](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/431/481/4eb6b48c8962776a669c38082b3469da.jpg)
Одразу дві статуетки дісталися співачці.
Тіна Кароль опублікувала пост вдячності за перемогу у премії Золотий лайк. На своїй сторінці в Інстаграм співачка поділилася світлиною із двома статуетками народної премії.
Дякую за довіру! Перемога у народному голосуванні премії Золотий лайк одразу у двох номінаціях.
Глядачі визначили Тіну Кароль переможницею у номінаціях: «Ікона стилю» та «Саундрек року». Останню співачка отримала за пісню «Дикая вода» для серіалу «За три дні до кохання»
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частиною команди Тіни Кароль стала офіціантка з голосом Адель
Зазначимо, премія Золотий Лайк започаткована офіційним сайтом 1+1 1plus1.ua — глядачі та інтернет-користувачі голосували за кращі телевізійні проекти, серіали, а також улюблених ведучих та акторів.