Тіна Кароль зізналася, хто подарував їй обручку

Голос країни
Тіна Кароль розповіла про особисте життя, стосунки з сином і чоловіка, який подарував їй обручку
kp.ua

Зірковий тренер «Голос країни 7» відверто розповіла про особисте життя.

Поділитися:

Найкращі образи Тіни Кароль у 2016 році (фото)Зірковий тренер «Голос країни 7» Тіна Кароль зізналася, як обручка слугує для неї оберегом і чому вона хоче всиновити дитину.

Раніше фанати популярної співачки розгледіли на її безіменному пальчику коштовну прикрасу – і зразу в інтернеті з'явилися чутки, що Тіна Кароль виходить заміж. Проте артистка протягом тривалого часу не підтверджувала, але й не спростовувала цю інформацію.

В інтерв’ю для kp.ua Тіна Кароль, яка нещодавно презентувала спокусливий новий кліп, розповіла, що вона просто часто носить свою першу обручку, як оберіг.

Я вірю в особливий зв'язок з чоловіком, він існує і нікуди не зникне. Для мене важливо, щоб у відповідальні моменти я могла звернутися до ЖЕНІ. Одягаю обручку, і ми з ним удвох йдемо до мети, перемагаємо, досягаємо того, про що мріяли, – каже Тіна Кароль.

Співачка зізналася, що зараз вона закохана лише в мистецтво, а її син Веніамін – єдиний чоловік у її житті. Тіна Кароль також зізналася, що мріє, щоб у її сім'ї з'явилися ще діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль розповіла, чому відправила сина в Англію

Це ініціатива Вені (сміється – ред.), іноді я думаю про усиновлення! – каже Тіна Кароль.

Співачка запевняє, що гармонія в сім’ї – це і є для неї жіноче щастя.

Нагадаємо, що в перший день Нового року Тіна Кароль презентує пісню про кохання.

Новини по темі