Три стильних образи Каті Осадчої на Українському тижні моди
![Суперстильні образи Каті Осадчої на Українському тижні моди Суперстильні образи Каті Осадчої на Українському тижні моди](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/449/628/a43c9ad8a5943464ba1ab90e56155bbd.jpg)
Який із них вам подобається більше?
Днями у Києві відбувся Український тиждень модиarticleContent. Подію не могла пропустити найстильніша ведуча 1+1 Катерина Осадча. На Ukrainian Fashion Week вона завітала у трьох стильних образах.
Повернувшись із балу в німецькому Дрездені, де Осадча вразила королівським образом, вона одразу вирушила на UFW. Телезірка стала гостею показу дизайнера Жана Гріцфельдта, що пройшов у центральному київському РАГСі. Місце показу визначило й вбрання ведучої — вона вдягнула святковий білий костюм та головний убір, створений із напівпрозорої сітки та пір’я.
На знайомство з новою колекцією бренду Dafna May Катя Осадча прийшла у костюмі з анімалістичним принтом від Navro, білих ботильйонах та багряному капелюсі від Shmelevsky. Талію ведуча підкреслила білим поясом. Доречним акцентом образу стали масивні сережки від ACCENTUATE.
В останній день Українського тижня моди ведуча зупинилася на стильному, дещо спортивному вбранні, поєднавши яскраву сукню кольору фуксія, червоний кепі, білі ботильйони та масивні сережки-кільця.