Учасниця команди Джамали заспівала улюблену пісню її батька кримськотатарською мовою (відео)

Голос країни

На сліпих прослуховуваннях «Голосу країни 7» Наіле Ібраімова чуттєво виконала пісню кримськотатарською мовою.

Поділитися:

Землячка Джамали, 21-річна Наіле Ібраімова з Криму, на «сліпих прослуховуваннях» «Голосу країни 7» цієї неділі розвернула всі чотири тренерські крісла виконанням пісні групи White Stripes «7 Nation Army».

Я просто була вражена твоїм вокалом, у тебе дуже теплий голос. Мені це близько, - зазначила Джамала.

На сцені Наіле зізналася, що ніколи не займалася музикою професійно, і коли в репетиційній залі на проекті їй запропонували розспіватися, вона не знала, як це зробити.

У нашій сім'ї у всіх дуже сильні голоси, - розповіла учасниця.

Наіле Ібраімова прийшла на «Голос країни» для того, щоб за допомогою музики об'єднати свою сім'ю. Справа в тому, що родина дівчини живе в Криму, мама - росіянка, тато - татарин. Раніше сім'я разом святкувала мусульманські і православні свята, але після анексії Криму найближчі люди посварилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найвищий учасник «Голосу країни 7» розповів, яка трагічна подія вплинула на вибір його пісні.

Я хочу, щоб в кожній родині панувала любов, щоб люди частіше влаштовували сімейні вечори і збиралися разом. Сподіваюся, мою сім'ю об'єднає «Голос країни, - поділилася Наіле.

Дівчина передала привіт своїм батькам, які зараз знаходяться в Криму. «Як хочеться туди!» - зітхнула Джамала.

На прохання Сергія Бабкіна Наіле заспівала татарською мовою, а Джамала для всіх глядачів пояснила, що ця пісня про рідний край.

Цю пісню мій тато співає так, що у мене мурашки по тілу йдуть. Наіле співала, а я відчувала тугу за татом, за Кримом, - розговорилася співачка.

Учасниця вибрала своїм тренером Джамалу. Дівчина пояснила, що коли зустрічається поглядом із Джамалою, відчуває рідну душу.

Дивіться, хто з учасників другого дня сліпих прослуховуваньпройшов у команду Джамали.

Новини по темі