«Кнопкодавство» у Верховній Раді та нецензурна лайка депутата на адресу журналіста - сьогодні у програмі Гроші

Хто з депутатів займається кнопкодавством - анонс програми Гроші
1plus1.ua

Дивіться сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1.

Поділитися:

Журналісти програми Гроші неодноразово фіксували порушення регламенту народними депутатами України. А днями кореспондент проекту Ігор Колтунов зафіксував на камеру, як нардеп Олег Барна тиснув на кнопки для голосування замість своїх колег. На прохання журналіста прокоментувати цей факт народний депутат нецензурно вилаявся.

У новому випуску програми Гроші, який вийде сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1, журналісти покажуть, хто ще з депутатів займається «кнопкодавством» у Верховній Раді, та спробують дізнатись, чому так звані «слуги народу», які отримають платню із податків українців, дозволяють собі порушувати закон.

Нагадаємо, раніше журналіст програми Гроші Ігор Колтунов зафіксував, що в момент перебування Олега Барни за кордоном його картку використовували під час голосування у Верховній Раді 22 рази. Із відповідною заявою програма Гроші звернулася до Комітету Верховної Ради з питань регламенту.

У відповіді першого заступника голови Комітету Павла Пинзеника зазначалося, що «Комітет не наділений повноваженнями здійснювати контроль за реєстрацією народними депутатами України перед кожним пленарним засіданням Верховної Ради України». Відповідно жодних санкцій до народного депутата Барни застосовано не було.

Також у новому випуску журналісти програми Гроші покажуть, як «чорний нотаріус» в прифронтовому Маріуполі виштовхує з квартир жінок із дітьми погрожуючи фізичною розправою над малечею, та хто контролює нелегальний ринок заправок в Україні, який за підрахунками експертів становить близько 20% від усього обсягу.

Про це та інше дивіться в програмі Гроші сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1.