Гроші: Як Росія може завадити Джамалі представляти Україну на Євробаченні 2016?

Гроші: Як Росія може завадити Джамалі представляти Україну на Євробаченні 2016?

Що може викинути Росія, щоб не допустити Джамалу до участі у Євробаченні 2016?

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Сьогодні, 29 лютого, програма Гроші розкаже про протистояння між Росією та Україною щодо участі в Євробаченні 2016 – що може "викинути" Росія, щоб не допустити претендентку від України Джамалу до участі у конкурсі?

Журналісти програми провели черговий соціальний експеримент та перевірили, як реагуватимуть перехожі у столиці, що прямо на вулиці зустрінуть беркутівця у формі та з георгієвською стрічкою? Як відреагують можновладці, повз чиї будівлі прогулюватиметься подібний "персонаж", та чи відреагують взагалі?

Однією з тем програми стане також ситуація у місті Суми, де після одного з сюжетів програми "Гроші" було відкрито кримінальну справу щодо місцевого афериста, який намагався відмити гроші та відібрати приміщення у дитячого інтернату.

Автори програми також проаналізували останні декларації про доходи українських політиків, та вияснили, хто з них вказав правдиві дані, а хто традиційно "змахлював".

"Гроші" також повернуться до теми епідемії грипу в Україні, та вияснять, чому одразу після її закінчення був звільнений головний епідеміолог країни.

Нагадаємо, що програма журналістських розслідувань "Гроші" виходить щопонеделіка о 22:00 на телеканалі 1+1.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю