Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Гроші: Як Росія може завадити Джамалі представляти Україну на Євробаченні 2016?

Що може "викинути" Росія, щоб не допустити претендентку від України до участі у конкурсі?

Сьогодні, 29 лютого, програма "Гроші" розкаже про наступне.

Журналісти програми провели черговий соціальний експеримент та перевірили, як реагуватимуть перехожі у столиці, що прямо на вулиці зустрінуть беркутівця у формі та з георгієвською стрічкою? Як відреагують можновладці, повз чиї будівлі прогулюватиметься подібний "персонаж", та чи відреагують взагалі?

Також "Гроші" дізналися деталі протистояння між Росією та Україною щодо участі в Євробаченні – що може "викинути" Росія, щоб не допустити претендентку від України до участі у конкурсі?

Однією з тем програми стане також ситуація у місті Суми, де після одного з сюжетів програми "Гроші" було відкрито кримінальну справу щодо місцевого афериста, який намагався відмити гроші та відібрати приміщення у дитячого інтернату.

Автори програми також проаналізували останні декларації про доходи українських політиків, та вияснили, хто з них вказав правдиві дані, а хто традиційно "змахлював".

"Гроші" також повернуться до теми епідемії грипу в Україні, та вияснять, чому одразу після її закінчення був звільнений головний епідеміолог країни.

Нагадаємо, що програма журналістських розслідувань "Гроші" виходить щопонеделіка о 22:00 на телеканалі 1+1.

Гроші
Полные эпизоды
2016-02-29
Загружается
Новости
Новости