Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

У новому сезоні «Інспектор. Міста» перевірить шість невеликих українських міст

У новому сезоні команда «Інспектор. Міста» розслідуватиме резонансні історії та події, що трапилися в тих населених пунктах, куди вирушила знімальна група.

Телеканал «1+1» розпочав зйомки нового сезону проекту «Інспектор.Міста» з ведучим Володимиром Остапчуком. Щойно завершилися зйомки нового кулінарного проекту каналу 1+1 «Король десертів», Володимир, разом з творчою групою проекту «Інспектор. Міста», вирушив в українські населені пункти, щоб перевірити комфорт і рівень життя їхніх мешканців.

Як повідомили продюсери проекту, в новому сезоні інспектор не буде перевіряти міста-мільйонники, а вирушить до шести порівняно невеликих населених пунктів. Як зазначає Володимир Остапчук, команда проекту хоче показати, що в маленьких українських містах існує такий же потенціал і можливості для розвитку, як і в мегаполісах.

«Я мрію про те, щоб в Україні внутрішній туризм був настільки ж розвинений, як в Європі чи Канаді, наприклад.

Серед канадців вважається престижним подорожувати своєю країною, вони знають всі привабливі куточки і туристичні точки, в яких варто побувати.

У нас же українці сприймають скептично відпочинок на чорноморському узбережжі чи в Карпатах, хоча всі природні ресурси для розвитку внутрішнього туризму в нашій країні є», - ділиться Володимир.

Також в новому сезоні команда «Інспектор. Міста» розслідуватиме резонансні історії та події, що трапилися в тих населених пунктах, куди вони вирушать.

Розпочнеться інспекція українських міст з півдня країни, але назви населених пунктів, де мають бути проведені перевірки, поки тримаються в таємниці.

Проведенню інспекції передує тривала робота таємних агентів і команди. Як і минулого сезону, критеріями інспекцій стануть харчування, медицина, освіта, безпека та сфера послуг. Велику роль зіграє дружелюбність жителів і комфорт міст для туристів. Перевірені місця, як і раніше, будуть нагороджуватися табличкою «гордість міста» або «ганьба міста».

Через місяць знімальна група «Інспектора» повторно перевірить організації та установи, що отримали «ганьба міста», і змінить оцінку, якщо недоліки були виправлені.

Виробництвом проекту займається «Студія Пілот». Прем'єра нового сезону проекту «Інспектор. Міста» відбудеться в новому телесезоні на каналі «1+1».

Інспектор. Міста
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.