Володимир Остапчук розповів, чого навчився після появи на світ сина

Зірковий тато дав перше інтерв’ю після поповнення в родині.

Поділитися:

Нещодавно ведучий 1+1 Володимир Остапчук став батьком вдруге. Його дружина Олена народила сина Евана-Олександра в одній з канадських клінік.

Уперше після поповнення в родині Володимир у студії Сніданку з 1+1 поділився своїми емоціями та розповів, як змінилося його життя з народженням сина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук розкрив секрет своєї неймовірної форми

 

«Я допомагаю дружині як можу, підтримую її. Навчився готувати. Раніше я міг приготувати хіба що чай у пакетику. Але зараз ви б бачили, які я пенкейки готую! Навіть супи почав варити», - говорить Володимир.

 

У студії ранкової програми Володимир дав поради чоловікам, які тільки очікують на первістка.

«По-перше, не намагайтесь замінити маму. Мама все одно по-іншому сприймає цей світ, і ви ніколи не станете на її місце. Будьте татом, це зовсім інша роль. По-друге, виховуйте дітей не вказівками, а власним прикладом. Діти копіюють нашу поведінку. Якщо хочете, щоб син чи дочка навчились читати, читайте самі».

Володимир зізнався, що вже готується до нового сезону проекту Інспектор. Міста, до якого увійдуть перевірки шести міст України. Команда проекту більше уваги приділятиме безпеці місць масового скупчення людей.

«Є величезна відмінність між ставленням до безпеки у Канаді та у нас. Там найменше порушення – і ти можеш сісти у в’язницю на 10, 20 чи навіть 30 років. Це величезна машина, яка не дає власникам громадських закладів поводитись халатно. Там все контролюється. Але і в нас це можна зробити. Це не коштує мільйони гривень, не потребує реформ чи створення якогось департаменту у міністерстві. Потрібно лише, щоб кожна людина робила свою справу сумлінно», - поділився своїми спостереженнями Володимир. 

Також інспектор розповів, що отримує численні листи від прихильників програми, які почали самостійно перевіряти місцеві заклади та надсилати інформацію про них Володимирові.

Серед проблем українських міст, які найбільше вразили Володимира Остапчука під час перевірок минулого сезону проекту, телеведучий назвав відсутність інфраструктури для інвалідів, непристосованість вулиць для пішоходів на користь інтересів водіїв та небажання місцевої влади та жителів розкривати потенціал міст.

Новий сезон проекту Інспектор. Міста з Володимиром Остапчуком виходитиме на 1+1.

 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю