Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Коли на телеканалі 1+1 покажуть політичну комедію «Кандидат»

На телеканалі 1+1 незабаром відбудеться прем'єра 16-серійної комедії «Кандидат» виробництва «1+1 Продакшн».

Осінню на телеканалі 1+1 стартував сезон найоптимістичніших серіалів. Глядачі телеканалу мають змогу зібратися на сімейний перегляд комедійних серіалів щодня о 21:00.

Сезон нових комедій розпочався в понеділок, 10 жовтня, з серіалу «Найкращий» тиждень мого життя».А вже 24 жовтня о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра 16-серійної комедії «Кандидат» виробництва «1+1 Продакшн».

За сюжетом, діючий мер міста розуміє, що на найближчих виборах йому не вистачить голосів для перемоги. Він вирішує взяти технічного кандидата, який би потім відмовився від участі у виборах на його користь.

Вибір падає на директора ковбасного заводу Олексія Калача, який через свою дружину опинився на межі банкрутства. Довірливий Олексій погоджується на пропозицію людей мера і вступає в політичну гонку, не підозрюючи, що він лише маріонетка у великій політичній грі.

ДИВІТЬСЯ Передвиборчу програму Олексія Олексійовича Калача в гіфках

Спочатку Калач не розуміє, в яку заплутану історію його втягнули. Він добрий, наївний, але, як і багато українців, в моменти максимального напруження здатний багато на що. Тому коли він бачить, що його як кандидата не сприймають всерйоз, готовий усіма силами боротися до останнього. Я вважаю, що головна зброя Кандидата – позитив і оптимізм, – каже Антон Лірник, який в серіалі виконав роль Олексія Калача.

Юрій Горбунов став мером«Кандидат» – серіал про наші реалії. Ми не перший рік живемо, і вже розуміємо, як маніпулюють громадською думкою. Я вважаю, добре, що ми почали про це відкрито говорити - може, щось зміниться в нашій країні, – говорить Юрій Горбунов. – У «Центральній лікарні» я вже грав чиновника, але в «Кандидаті» у мого героя більше фарб. Тут я граю негідника, хабарника, нечесного мера, який готовий пошматувати будь-кого, хто стоїть на його шляху.

Нагадаємо, виробництвом 16-серійної комедії займався «1+1 Продакшн». Продюсери – Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Режисером виступив Павло Потатуєв.

У серіалі також зіграли Антон Холькін, Марк Дробот, Леся Самаєва, Костянтин Корецький, Вікторія Токманенко та інші.

Кандидат
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.