Перевір себе: розгадай фото-загадку та візьми участь у кастингу у новий проєкт Клуб 1% для найкмітливіших

КЛУБ 1%
Дивитися
Відгадайте фото-загадку: яка з ніг гімнастки — ліва

Фото-загадка на кмітливість та уважність: перевір себе

Поділитися:

Телеканал "1+1 Україна" працює над новим проєктом за британським форматом THE 1% CLUB, який прагне розкрити надможливості людського мозку. Це нетривіальна гра, яка вимірює інтелект не сухими знаннями, а тим, наскільки людина кмітлива, швидка, уважна та здатна нестандартно поглянути на світ навколо. В Україні проєкт отримає назву Клуб 1%.

Спеціально для тих, хто хоче перевірити себе вже зараз, пропонуємо розгадати фото-загадку. Подивіться уважно на зображення та спробуйте вгадати, яка з ніг гімнастки — ліва. 

 

Фотозагадка

Правильна відповідь: В

Слідкуйте за новими тестами щотижнями у промороликах проєкту "Клуб 1%". Дізнатися правильну відповідь можна на сайті 1+1 та у ранковому проєкті "Сніданок з 1+1", що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна".

Нагадаємо, кастинг у новий проєкт “Клуб 1%” триває. Ми шукаємо 1200 українців, які готові перевірити себе на кмітливість. Усі герої знаходяться в однакових умовах: вік, стать, професія, знання, які учасники отримали у школі або університеті, не стануть перевагою. Важливо, аби героям було більше 18 років на момент подачі заявки. 

Новини по темі