Відповідь на загадку "Клуб 1%": яка з фотографій несправжня
![Яка з фотографій несправжня: відповідь на загадку проєкту "Клуб 1%" Яка з фотографій несправжня: відповідь на загадку проєкту "Клуб 1%"](https://images.1plus1.ua/uploads/001/329/660/71e1e72dab779401d5494f4091f384f8_665x442.png)
Жираф, тигр чи зебра: відповідь на загадку від нового проєкту "Клуб 1%" на "1+1 Україна".
Телеканал “1+1 Україна” працює над новим проєктом за британським форматом "Клуб 1%". Проєкт має на меті розкрити надможливості людського мозку. Це нетривіальна гра, де інтелект вимірюється не стільки знаннями в певних галузях, скільки розвитком когнітивних функцій, таких як пам’ять, увага, кмітливість, швидкість та здатність нестандартно поглянути на світ навколо.
Протягом тижня ви побачитимете різноманітні загадки від Клуб 1 % на телеканалі "1+1 Україна", відповіді на які зможете дізнатися у "Сніданку з 1+1", що виходить з 06:30 до 09:30 або на сайті 1+1. Так, Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс вже дали розгадку на картинку "Яка з цих фотографій несправжня" — це жираф.
"Дуже кострубато виглядає жираф. Він має якийсь неприродний вигляд", — поділилася Неля Шовкопляс.
Нагадаємо, кастинг у новий проєкт “Клуб 1%” вже розпочато. Усі, хто готові перевірити себе на кмітливість, можуть долучитися. Усі герої знаходяться в рівних умовах: вік, стать, професія, знання, які учасники отримали у школі або університеті, не стануть перевагою. Важливо, аби героям було більше 18 років на момент подачі заявки.