Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Коли минуле попереду, Коли минуле попереду онлайн, український серіал, українська мелодрама, український фільм Багатосерійна мелодрама розповідає про життя простої дівчини Тамари, яке перетворюється на жах після знайомства з сином мера. Доля дарує їй шанс почати все з початку, але попрощатися з минулим — важче, ніж здавалося... 
Дивись відео

Багатосерійна мелодрама розповідає про життя простої дівчини Тамари, яке перетворюється на жах після знайомства з сином мера. Доля дарує їй шанс почати все з початку, але попрощатися з минулим — важче, ніж здавалося... 

Коли минуле попереду у соцмережах

Коли минуле попереду
Зворушлива прем'єра на 1+1 з 10 червня - серіал "Коли минуле попереду"
Дивіться серіал "Коли минуле попереду" з 10 червня о 20:45 на 1+1
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Анонси
1 із 2 відео

Коли минуле попереду —12-серійна мелодрама, знята компаніями FILM.UA та Intra Communications у Києві. 

У Тамари Єрошиної звичайні мрії: кар'єра лікаря в столиці, щаслива сім'я... Одного разу вона знайомиться з сином мера міста Сергієм Лупарьовим і виходить за нього заміж. Але сімейне життя виявляється кошмаром. Не в силах терпіти побої і приниження чоловіка, Тамара тікає з дому. Надію на те, що їй вдасться почати нове життя, розбиває страшна новина про те, що Сергія знаходять убитим, і вона, Тамара — оголошена в розшук як головна підозрювана.

Автобус, на якому дівчина їде до столиці потрапляє в аварію. У страшній автокатастрофі їй єдиній вдається вижити...І доля дарує їй шанс почати все спочатку. Але розлучитися з минулим виявилося не так легко. Чи зможе Тамара виплутатися з цієї історії, чи збереже вона свою свободу і знову знайдену любов?

Режисер-постановник фільму — Наталія Углицьких. У головних ролях — Єлизавета Пащенко, Олег Штефанко, Ігор Бочкін, Олена Стефанська, Петро Крилов, Олександр Попов та інші.