Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Ближче до історії: Сучасні готелі у стародавніх замках і фортецях

Якщо ви завжди мріяли пожити у замку або фортеці – цей матеріал для вас.

На території нашої країни безліч замків, палаців та фортець. Проект Моя країна неодноразово демонстрував їх велич у своїх відео – пригадаймо і харизматичну Цитадель Батуринської фортеці, і вишуканий Палац Розумовського, і перлину середньовіччя Замок Любарта у Луцьку. Більшість скарбів української архітектури і історії перетворено на музеї, але є й такі, що дають змогу насолодитися неповторною красою і атмосферою ледь не на правах повноцінного постояльця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Класика у Львові: Стартує фестиваль LvivMozArt

Санаторій Карпати, Палац Шенборнів

Неоромантичний Палац Шенборнів вже з’являвся у проекті Моя країна. Палац стоїть поруч з санаторієм Карпати, і ще з радянських часів вважається одним з його корпусів - тож усі, хто зупиняється в санаторії, по суті можуть відчути себе сусідами аристократів, представників легендарної австрійської династії Шенборнів. Архітектура замку пов’язана з захопленням господарів астрономією та природою – 12 входів в замок символізують 12 місяців, 52 кімнати – кількість тижнів у році, а 365 вікон – кількість днів.

Бутік-отель Via Regia, Замок-музей Радомисль

Замок Радомисль - перлина Полісся. Ще у 1612 р. на цьому місці збудували фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської лаври, трохи пізніше навколо неї з’явився справжній замок – величний архітектурний ансамбль на гранітній скелі посеред хвойного лісу. Не так давно замок реставрували – і відтворили автентичні інтер’єри XVII-XIX ст. На території замку – а загальна площа його перевищує 2500 м2  - працює готель Via Regia. Кожен номер у готелі оформлено в стародавньому стилі з антикварними меблями, картинами, іконами.

Фото: radozamok.com

Citadel Inn у Львові

Від фортифікаційного комплексу, збудованого у середині XIX ст., залишилося дві башти – одна не працює, у другій розташувався п’ятизірковий готель Citadel Inn. Інтер’єри готелю виконано у стилі австро-угорської імперії – адже побудували цитадель австрійські військові – скоріше, не стільки для оборони міста, скільки для залякування місцевого населення. У цитаделі є трагічні сторінки в історії – це і артобстріли під час Листопадового чину, і суворі допити і страти під час Другої Світової. Як і у випадку багатьох ключових з точки зору споруд в Україні, архітектурна велич та історичне значення цитаделі відтіняють події, свідком яких вона стала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць, які треба побачити у Львові

 

 

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.