Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Замки України, які варто відвідати кожному

Місця, де потрібно побувати кожному українцю.

Кожна нова подорож відкриває нове та незвідане, а жага до пригод змушує забути про всі турботи. Плануючи відпочинок на вихідних, в першу чергу спадають на думку ті місця, де ви побували вже сотні разів. Ми пропонуємо спробувати щось новеньке, адже в нашій країні так багато мальовничих місць. Ми обрали ТОП-5 замків, де варто провести вихідні кожному українцю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 українських водойм, які варто відвідати цього літа

Замок Паланок

Замок Паланок - це велична фортеця, що знаходиться у стародавній частині Мукачево. Фундаментом замку є гора вулканічного походження. Існує легенда, що гору насипали своїми руками жителі міста для оборонної споруди. Однак побудова такого фундаменту принесла людям багато мук - від цього місто отримало назву Мукачево. Подейкують, що у глибокій криниці замку водяться привиди. Місцеві та туристи неодноразово чули незрозумілі звуки та шарудіння. Якщо ви бажаєте насолодитися історичною величчю славного минулого України, вирушайте в Мукачево.

Замок Радомисль 

А у 1885 році чеські пивовари Альбрехти відкрили броварню, продукція якої експортувалася в країни Європи. На місці папірні зараз музейний комплекс «Замок Радомисль» з експозицією української домашньої ікони, а броварня є одним з провідних підприємств пивної галузі України.

Замок Любарта, Луцьк

Неприступна фортеця, «корона» Старого Луцька, замок Любарта вже сім століть береже для нас традиції середньовічної архітектури. З висоти фортеця нагадує за формою трикутник – це пов’язують із символізмом: вежі замку, які умовно називають Віра, Надія, Любов, пов’язують товсті муровані стіни.

Золочівський замок 

Фото: Jan Mehlich

Замок розсташований у Львівській області. Він представляє собою двоповерхову будівлю. З 2009 року замок відкрито для огляду. Також тут розміщена палацова капличка Благовіщення, виставковий зал і королівська скарбниця. На території замку дуже красиво, тому після екскурсії можна насолодитися прогулянкою. 

Олеський замок 

Фото: Jan Mehlich

Олеський замок - пам'ятка архітектури та історії XIII—XVIII століть, що розташований у Львівській області. Цей замок один з найстаріших в Україні і має бурхливу історію. У замку розташований музей, де міститься найбільша в Україні кількість дерев'яних скульптур. Унікальні колекції привертають увагу великої кількості туристів. Тут також є роботи Пінзеля, Гутера, Кутшенрайтера, Фесінгера, Осінського та Оброцького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 незабутніх українських міст: Куди поїхати всією родиною на вихідні

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.