Лютий день очима 1+1

Лютий день очима 1+1

фільм
фільм

“Лютий день очима 1+1” — це документальні історії про журналістів, ведучих телеканалу 1+1 та топ-менеджерів. Марічка Падалко та Єгор Гордєєв - перші телеведучі в нашій країні, які повідомили глядачам, що почалася повномасштабна війна. У стрічці творці пригадають, як 1+1 пережив найстрашніший день в історії незалежної України і вистояв, хто першим проінформував українців про удари російської армії по території України та як працював канал у перші дні вторгнення.

Показати більше
Лютий день очима 1+1 | Документальний фільм

У стрічці творці пригадають, як 1+1 пережив найстрашніший день в історії незалежної України і вистояв, хто першим проінформував українців про удари російської армії по території України та як працював канал у перші дні вторгнення.

“Лютий день очима 1+1” - це документальні історії про журналістів, ведучих телеканалу 1+1 та топ-менеджерів. Марічка Падалко та Єгор Гордєєв - перші телеведучі в нашій країні, які повідомили глядачам, що почалася повномасштабна війна. Марічка у передчутті неминучого вторгнення тільки-но відправила дітей на захід країни і після безсонної ночі першою із ведучих прибула на канал. Як ведучі, які оголосили країні про повномасштабну війну, добирали слова та чому саме їх промовляли.

Лютий день очима 1+1 | Документальний фільм
Лютий день очима 1+1 | Документальний фільм
Лютий день очима 1+1