Саундтреком до серіалу Маршрути долі стала пісня українського гурту

Скай написав пісню для серіалу Маршрути долі
1plus1.ua

Вже відома дата прем'єри нового драматичного серіалу.

Поділитися:

21 січня о 20:45 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нової драми, в основу якої покладені реальні історії українців, - Маршрути долі. Саундтреком до стрічки стала пісня українського гурту Скай - «Мелодія серця».

Стрічка розповідає про водія маршрутного таксі Сергія, який перевозить людей через лінію розмежування між тимчасово окупованими українськими районами та підконтрольною територією. У житті головного героя сталась страшна трагедія: в результаті вибуху у автомобілі він втратив родину та пам’ять. Чоловік так і не зміг змиритися із загибеллю рідних, тому розпочав власне розслідування обставин аварії.

Допомога оточуючим стала для Сергія головною метою життя, адже його мікроавтобус -  єдина можливість для місцевих жителів здолати відстань, яка відділяє їх від родин та близьких. Робота водія щодня зіштовхує головного героя із різними людьми, які діляться з ним власними історіями, переживаннями, проблемами в родинах, які є близькими для усіх українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сайт 1+1 запустив флешмоб #МоїМаршрутиДолі

Телеканал 1+1 також створив онлайн-платформу #МоїМаршрутиДолі, на якій розміщуються історії користувачів соціальних мереж, у яких вони відверто розповідають про те, як їм вдалося розпочати життя спочатку після того, як довелося покинути власні домівки на Сході нашої країни.

#МоїМаршрутиДолі

У одному із дописів жителька Луганська зізналася, що коли їм з чоловіком та маленькими дітьми довелося покинути рідне місто, вони мали лише кілька тисяч гривень у кишені для того, щоб розпочати нове життя. Спочатку родина проживали на орендованих квартирах, але з часом, змогли відкласти гроші на власний бізнес. Сьогодні ж вони планують придбати власне житло. Автор історії зазначає, що якби не переїзд за таких трагічних обставин, вони навряд знайшли сили на такі зміни у своєму житті, які привели їх до успіху.

Для того, щоб поділитися власною історією про те, як за кілька годин, днів, місяців вам вдалося змінити своє життя, необхідно у власних соціальних мережах Facebook чи Instagram опублікувати розповідь з хештегом #моїмаршрутидолі.

Варто зазначити, що Сергій Іванов - ведучий програми Право на владу та популярний блогер, який родом із Луганська, також поділився порадою для людей, які вимушено покинули свої домівки через воєнні дії на Сході України. 

Нагадаємо, виробництвом серіалу займається 1+1 Продакшн. Режисером-постановником став Іван Сауткін, художник-постановник - Сергій Брежстовський. Генеральні продюсери стрічки – Олександр Ткаченко, Олена Єремєєва, Дарина Жукова. Креативний продюсер – Жанна Максименко-Довгич.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю