Учасниця Модель XL Ірина Демчук: «Кожен мусить мати право бути гарним»

Ірина зізналася, чого їй хочеться найбільше.

Поділитися:

У попередньому випуску реаліті-шоу Модель XL судді обрали десять найкращих учасниць, і тепер на дівчат чекає ще більше випробувань. Завтра о 22.00 вони пригадають давні образи та пройдуться у купальниках багатолюдною вулицею. Серед таких сміливих дівчат – Ірина Демчук із Києва. В інтерв'ю 1plus1.ua вона розповіла, на які зміни у свідомості оточення та у модельному бізнесі чекає найбільше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модель plus size Тетяна Мацкевич провела майстер-клас із позування (відео)

ПРО МОДЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

Вважаю, що проект Модель XL допоможе багатьом дизайнерам побачити, що є гарні дівчата з формами. А дівчата, своєю чергою, не будуть соромитися свого тіла, не будуть одягати балахони, а вбиратимуться в гарні речі.

Я часто рекламую речі з колекцій, створених спеціально для plus size дівчат, – і це дуже гарний, якісний одяг, що приховує недоліки та підкреслює переваги. Хотілося би, щоб таких брендів було багато. Хочу, щоб кожен мав право бути гарним.

Серед всесвітньо відомих моделей мені подобається Тара Лін – вона дуже харизматична, гарна. Також подобається Іскра Лоуренс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма: «Я не очікував, що пишні жінки будуть такі привабливі та апетитні»

 

ПРО ТАНДЕМ ВНУТРІШНЬОГО ТА ЗОВНІШНЬОГО

Реаліті-шоу мені дадуть шанс відкрити в собі нові грані. Я навіть не знала, що на таке здатна. Хочу, щоб цей проект допоміг таким людям, як я. Показав, що можна бути прекрасними у будь-якій формі, головне – це тандем зовнішнього і внутрішнього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Осадча розповіла, як не стати мішенню для бодішеймерів

 

Існує така думка: якщо людина не може схуднути, вона ні на що не здатна. Насправді ж багато людей досягають багато чого в житті, але не встигають робити все необхідне для фігури. Вони можуть ходити до спортзалу, але робити це недостатньо. Наприклад, всі фіто-няши, яких я знаю, варяться лише в цьому. Вони мають гарний вигляд, але приділяють цьому, мабуть, 80-90% свого часу. Це прекрасно, це їхній вибір. Але для того, щоб бути такою ідеальною, потрібно мати дуже багато часу.

Пригадую, коли я худла, у мене більше ні на що не вистачало часу. Я не могла робити те, що хочу, бо мені було потрібно у певний час поїсти, у певний час позайматися. Так, я займаюся собою, я багато часу приділяю спорту, приділяю увагу харчуванню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дизайнер Андре Тан про пишні форми: «Краще їсти, ніж їсти інших людей»

 

ПРО ЖІНОЧУ КРАСУ

Кожна дівчина має бути доглянутою, вона мусить мати якісь пріоритети і цінності. Мені подобаються життєрадісні дівчата, які намагаються брати від життя усе. Які не стоять на місці, не впираються рогом у якусь стабільність, які розмальовують наше життя, адже так значно цікавіше. Люблю жіночність та вкраплення позитиву та крихти зухвалості. Трошки, щоб був баланс. Загалом варто бути різною.

poll_content_16