Сьогодні на 1+1 відбудеться прем'єра серіалу Моє чуже життя

 Моє чуже життя - дивіться турецький серіал на 1+1

Дивіться захопливий турецький серіал!

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Сьогодні, 25 червня, о 17.10 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра турецької мелодрами Моє чуже життя про дівчину Бахат, яка жила в турецькій провінції, але дізнавшись про свою справжню родину, намагається змінити власне життя на краще. А боротися за щастя дівчині допомагає закоханий в неї юнак Атеш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні герої Моє чуже життя зустрічались в реальному житті

Виконавець головної ролі у стрічці, красень Керемджем Дурук, не лише популярний актор, але й співак. Він із дитинства захоплювався музикою, а батьки завжди підтримували юнака у його починаннях. Тому не дивно, що у зрілому віці хлопець записав кілька музичних альбомів, які здобули популярність не лише в Туреччині, але і за її межами.

Керемджем користується неабиякою популярністю у турецьких жінок. Він був одружений на акторці Сере Гювен, але шлюб тривав лише дев’ять місяців. На зйомках серіалу Моє чуже життя між актором та його партнеркою по знімальному майданчику Езгі Асороглу спалахнули почуття. Але разом закохані були недовго, вже через півроку ЗМІ почали писати про те, що пара розлучилась. Цікавим є те, що після закінчення зйомок акторам запропонували ролі у ще одній стрічці, але Езгі відмовилася від цієї пропозиції, щоб уникнути зустрічі із своїм колишнім.

Нагадаємо, в основі стрічки - історія дівчини Бахат, яка ніколи не знала своїх справжніх батьків. Багато років тому її батьки Мехмет і Хасрет, не отримавши згоди від рідних на шлюб, були змушені віддати власну дитину на виховання до іншої родини. Пройшли роки, і батько Бахат дізнається, що його донька і досі живе у чужій незаможній родині та не підозрює, що є спадкоємицею величезного статку. Проте, на заваді об’єднанню Бахат зі справжніми батьками стануть інтриги, які плестимуть названа сестра Бахат Эфсун та її матір Нуран. Жінки мріють про багатство, а Бахат заважатиме їм отримати бажане. Але у боротьбі за власне щастя головна героїня заручиться підтримкою молодого та безмежного закоханого в неї хлопця Атеша, разом з яким їй доведеться подолати безліч перешкод.

Режисером серіалу виступила відома турецька фільм-мейкер Мерве Гіргін. Головні ролі у стрічці виконують Керемджем Дурук, Аху Сунгур, Джерен Морі, Селен Сейвен, Езгі Асороглу, Керемсем, Сінан Албайрак, Морей та інші популярні турецькі актори.ф

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю