Як назвала дитину Ольга Фреймут

Хто батько дитини Ольги Фреймут
Ольга Фреймут розповіла, хто батько її другої дитини.

8 травня ведуча проекту "На ножах" Ольга Фреймут народила хлопчика.

Поділитися:

Особливий подарунок собі в День матері зробила Оля ФреймутАстролог Олексій Котенко склав психологічнй портрет сина Фреймут - ведуча шоу На ножах народила синочка.

Друга дитина Фреймут з'явилася на світ 8 травня. Назвали хлопчика Валерієм. Про це ведуча повідомила на своїй сторінці у соцмережі. 

 

Сьогодні нарешті можу поділитися з вами сокровенним. Цієї суботи у Лаврі от. Мілентій охрестив нашого сина. Тепер у нього є персональний Янгол-Охоронець. Назвали хлопчика Валерієм.

Також Ольга розсекретила ім'я коханого чоловіка і батька другої дитини. Ним став генеральний продюсер «Нового каналу» Володимир Локотко.

Батько - Володимир Локотко. Ми щасливі разом. Телебачення конкурентне, але я рада, що любов об'єднує . Дякую всім, хто ці довгі місяці був поруч. Ваша любов така сильна, що я майже відчувала її на дотик. Усім бажаю радості материнства. Люблю вас...

Хрещеними батьками маленького Валерія стали – сестра Юлія Фреймут, яка "постійно була поруч протягом всієї вагітності, була на наших зніманнях, дуже допомагає і дуже турботлива, а також друг батька дитини".

Прихильники зірки навперебій вітають її із хрестинами синочка та бажають малюку міцного здоров’я, а батькам – щастя та взаєморозуміння.

Читайте також: Астролог склав психологічнй портрет сина Фреймут

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю