12 книжок від українських видавництв, які варто прихопити з собою під плед

Добірка книжок, які складуть гарну компанію прохолодними днями.

Поділитися:

14 лютого маємо ще одне свято – Міжнародний день дарування книжок. Принагідно 1plus1.ua нагадує про видання, які можуть стати гарним подарунком. 

На щастя, українські видавництваФорум видавців: 10 найочікуваніших новинок від українських видавництв випускають у світ чимало романичних, натхенних та мотиваційних видань.

Загортайтеся в теплий плед, насолоджуйтесь духмяним гарячим напоєм та цікавою книжкою!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легке читання: 8 книжок, які варто прихопити з собою в літак

«Щось таке як любов» Зої Казанжи

«Видавництво Старого Лева»

Жінки з нової книжки Зої Казанжи мешкають поряд з нами. Вони закохуються й розчаровуються, боряться з проблемами, цілуються при місячному сяйві й плачуть у подушку, заварюють каву або чай і в’яжуть шкарпетки, слухаються своїх мамів і повстають проти їхнього деспотизму. При жінках — чоловіки. Теж різні: рішучі й боязкі, хитрі й простодушні, занедбані обставинами й успішні, егоїсти й щиросердні. Це життєві сюжети, у яких кожен герой зазнає ран, проте й знаходить від них спосіб заживлення — Любов’ю.

«Чоловіки без жінок та інші оповідання» Ернеста Гемінґвея

«Видавництво Старого Лева»

Збірка охоплює написане Гемінґвеєм упродовж 1923–1927 років. Ці твори, сповнені напруги і поетизму, — про дорослішання і дружбу, про відвагу і страх, про кохання і втрати, про війну і смерть, про відчайдушні пошуки сенсу життя... У характерному «телеграфному» стилі Гемінґвей фіксує довколишні події, часто не промовляючи про головне. Але несподівані деталі та образи створюють особливу атмосферу.

«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гела Елрода

«Наш формат»

Чому б не провести ранок, відпочиваючи під пледом, та «смакуючи» мотиваційною книжкою? Видання Гела Елрода обіцяє допомогти кожному прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль та продуктивно вирішувати безліч справ. «Чудовий ранок» присвячується всім тим, хто хоче більше встигати, краще почуватися й реалізувати власний потенціал.

«Байдуже, хто ви — «жайворонок» або «сова», невдовзі ви легко прокидатиметеся вранці — набагато легше, ніж будь-коли. Потім ви відчуєте, що є зв’язок між раннім підйомом і неймовірним успіхом, і він має незаперечні переваги. Саме перша година нового дня впливає на те, як ви використовуєте внутрішній потенціал і досягаєте бажаного рівня успіху», — пише автор.  

«Сила волі. Шлях до влади над собою» Келлі Макґоніґал

«Наш формат»

Часто для того, щоб змінити життя на краще, людині бракує передусім силі волі. Келлі Макґоніґал описує, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Авторка ділиться не лише цікавими фактами та прикладами, а й вправами, за допомогою яких можна тренувати мозок, як м’язи.

Якщо вночі ви спите менше шести годин, існує велика вірогідність, що ви взагалі не пам’ятаєте, що таке сила волі. Незначне, але хронічне недосипання підсилює стрес, позбавляючи здатності опиратися імпульсивним бажанням і спокусам, — пише авторка.

«Три сили. Як виховують в успішних спільнотах» Емі Чуа, Джеда Рубенфелда

Yakaboo Publishing

Коли ще, як не під пледом, проаналізувати своє життя та замислитися про рецепт успіху. Автори книжки зауважили, що у певних груп у США значно вищі досягнення порівняно з іншими — у вимірах доходів, кар'єри, академічних результатів. Емі Чуа та її співавтор Джед Рубенфелд доводять, що саме хардкор-виховання, жорсткість та дисципліна – тобто все, що суперечить актуальним тенденціям у вихованні дітей – перспективніші з огляду на життєвий успіх у майбутньому. Якщо правильно зрозуміти й опанувати описану в цій книжці концепцію трьох культурних рис, вона стає джерелом розширення можливостей. Три сили можуть стати сходами до неабияких досягнень.

«Місяць, обмитий дощем» Володимира Лиса

Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля»

Популярний українських письменник Володимир Лис уміє писати так, щоб читач не шкодував про час, витрачений на книжку. Його нова збірка міститись різнобарвні та заразом споріднені есеї і новели про життя,немов букет зібраного восени листя. Серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця. Як відпустити минуле та не боятися нових зустрічей? Де черпати наснагу на щодень? Натхненні історії з добрим гумором, прості, але такі важливі для кожного цінності. Більшість текстів, що увійшли до цієї збірки, — автобіографічні. Над ними письменник працював багато років, щоб закарбувати події, які вразили його.

 «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея

Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля»

Світовий бестселер, покликаний допомогти парам налагодити стосунки та перенести їх на інший, якісніший, щасливіший рівень. Чоловіки з Марса, а жінки — з Венери. Як часто доводиться чути таке твердження, чи не так? Однак Джон Грей описує ситуацію з обох сторін і запевняє: призвичаївшись до нових ролей, ми всі зможемо бути коханими, поміченими й почутими в особистих стосунках.

«Моя бабуся просить їй вибачити» Фредріка Бакмана

#книголав

Ця книжка шведського письменника Фредріка Бакмана стала бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Видання викликає різноманітні емоції – й сміх, і сльози, та нагадує, що кожен має право бути інакшим.

Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена, якщо вважати шаленством, приміром, стояння-на-балконі-й-обстрілювання-перехожих-із-рушниці-для-пейнтболу. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути «нормальним». Та коли Бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода...

Фредрік Бакман має хист до плетіння казок — правдоподібних і химерних. Плавна оповідь Бакмана наповнює його героїв чарівністю і дотепністю… Неймовірна історія, — St. Louis Post-Dispatch.

«Шпинат для мізків», «Імбир для душі», «Мигдаль для серця» Ірини Мацко

«Фоліо»

Такі смачні назви отримала збірка книг Ірини Мацко. Усі три видання обіцяють діяти на читача подібно лікам.

«Шпинат для мізків» містить поживні думки. При душевному болю прочитайте «Імбир для душі» — це знизить неприємні відчуття. А якщо прочитати історії повільно вголос на самоті, а потім перечитувати уривки з них та висновки, то вони діятимуть, як компрес на болюче місце. «Мигдаль для серця» — продукт універсальний. Його можуть вживати майже всі категорії людей, за винятком тих, що мають індивідуальну непереносимість душевного тепла або надлишкову увагу до себе. Щоденне споживання десяти-п’ятнадцяти сторінок «мигдальних» творів забезпечує організм повноцінним комплексом думок та емоцій, необхідних для відчуття наповненості життя.

«Лаовай» Каті Кулик

«Фоліо»

Головна героїня роману — українка, яка мешкає у Китаї, починає досліджувати свої бажання і неочікувано для себе пише цілий список цілей на наступний рік. Вона повинна досягти їх до того, як їй виповниться 25. І коли вона точно визначила, чого хоче, починається магія.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю