Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

6 оригінальних версій «Щедрика», які створять святковий настрій

Насолоджуйтеся найпопулярнішою у світі щедрівкою!

10 найкращих пісень для новорічного настроюТворчість українського композитора Миколи Леонтовича стала не лише світовим здобутком, а й невід’ємною частиною новорічних свят. Над музичним твором «Щедрик», який знають у всьому світі, Леонтович працював майже все життя. 

Уперше, понад 100 років тому, композицію виконав хор Київського національного університету імені Тараса Шевченка під керівництвом самого композитора. А вже у 1921 р. музичний твір під назвою Carol of the Bells вперше почули в нью-йоркському Карнегі Хол.

Існує понад 50 різних варіацій «Щедрика». Пропонуємо 6 оригінальних версій виконання найпопулярнішої у світі щедрівки. 

1. Український гурт ONUKA представив свою версію різдвяного хіта у стінах Львівського аеропорту. 

«Чому ми вирішили відзняти це відео в аеропорті? Тому що «дорога» стала нашою другою домівкою і весь рік ми «літали, як ластівочки»! Щасливих всім свят. Миру нашим домівкам!», - написала ONUKA на сторінці гурту у Facebook.

Як це було, дивіться далі.

2. На початку року мережу сколихнуло відео, де Тіна Кароль разом із дитячим хором виконує «Щедрик». Відома композиція пролунала у проекті «Різдвяна історія». Ролик знімали на тлі стародавніх фресок і мозаїк Софійського собору.

3. Учасники дитячого вокального шоу «Голос. Діти – 2» чисто та наївно виконали відому українську щедрівку. 

4. У програмі Сніданок з 1+1 різдвяну пісню виконав Олег Скрипка разом із дитячим фольклорним ансамблем Зернятко. 

5. У прямому ефірі ранкового шоу Сніданок з 1+1 Хор Кембриджу заспівав англійською популярну пісню. 

6. Щедрівку на свій манер виконав квартет Kiev Tango Project. Твір Леонтовича музиканти виконали на бандонеоні – музичному інструменті з Аргентини. 

Щороку твір українського композитора стає офіційним гімном світлового шоу у Нью-Йорку. Найдорожчі магазини міста змагаються між собою за найкраще прикрашену вітрину. Власники фантазують стосовно декорацій, однак єдина річ залишається незмінною - це «Щедрик» Леонтовича.

2017-12-26