Гороскоп грошей 2017 для всіх знаків зодіаку

Читайте, чого очікувати від Нового 2017 року у фінансовому плані.

Поділитися:

Що зробити, щоб у 2017 році поліпшити матеріальне становище? Яким знакам зодіаку пощастить отримати великий виграш та чого варто остерігатися, щоб не зазнати фінансових утрат? 

Астролог проекту «Одруження наосліп» Олексій Котенко підготував гороскоп грошей на 2017 рік для всіх знаків зодіаку. Читайте фінансовий гороскоп 2017 та дізнавайтеся, які зміни принесе Новий 2017 рік

ОВЕН: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

У січні Овнам не слід бути надто довірливими, аби не потрапити на гачок шахрая, можливі обмани та здирництво. Для придбання нерухомості та інших великих покупок найбільш сприятливий червень і категорично не підходить липень. Натомість у липні можна зробити корисні придбання в дім, вигідно здати чи винайняти житло.

Червень – прекрасний час для інвестицій, отримання великого доходу. На матеріальну підтримку «другої половинки» можна розраховувати у травні, червні, липні. Доходи від творчості, зарубіжних зв’язків та навчання вірогідні у червні, вересні, листопаді та грудні.

ТЕЛЕЦЬ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

У березні ймовірне істотне поліпшення матеріального становища та зростання заробітку. Червень відзначиться доходом від викладацької та сценічної діяльності. Для ризикованих операцій категорично не підходять травень та серпень. Але саме останній місяць літа – найбільш вдалий із фінансової точки зору. Зараз ви зможете вирішити квартирне питання. Угоди з нерухомістю будуть успішними також у вересні, листопаді, грудні.

БЛИЗНЮКИ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

Весь рік буде цілком вдалим у фінансовому плані, тільки важливо в лютому остерігатися азартних ігор і ризикових операцій. У травні грошима допоможе друг, а в липні очікуються доходи від публічної та педагогічної діяльності, проведення курсів.

Якщо хочете купити машину – зробіть це в серпні або вересні. Цей місяць – найкращий час і для купівлі квартири. Фінансова допомога від близьких родичів можлива у травні, серпні та вересні. Доходи від нерухомості, землі, оренди зірки обіцяють до кінця року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп кохання 2017 для всіх знаків зодіаку.

РАК: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

Для придбання квартири або дачі найбільш підходящий червень, а вигідно орендувати чи здати в оренду нерухомість або зробити корисну покупку в дім можна в серпні. Великий прибуток від інвестицій у перспективний бізнес, депозитів можна очікувати в серпні. У цей час можна зробити серйозне придбання. На матеріальну допомогу партнера можна розраховувати в серпні, жовтні та грудні.

Вам доведеться витратитися на подарунки для коханої людини в січні. Зарубіжні зв’язки та успішні торгові операції, прибуток від творчих проектів чекають Раків у березні. А друга половина року – вдалий час для ремонту будинку, дачі, квартири – скористайтеся щасливим розташуванням зірок, щоб зробити ваше житло затишним.

ЛЕВ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

У січні дохід принесе співавторство, угоди з нерухомістю. У лютому рекомендується пройти технічний огляд, полагодити машину. Серйозний прибуток, вдалі інвестиції зірки обіцяють у березні, а ось у квітні не варто захоплюватися азартними іграми – програш може бути дуже великим. Травень і червень несуть втрати аварійного характеру, у червні також можливі зриви фінансових планів.

Небезпека великих програшів збережеться в липні, а в серпні – не робіть жодних інвестицій і вкладів, щоб уникнути втрат. Щастя повернеться до вас у вересні – можете виграти на біржі, у казино; а от жовтень – вдалий місяць для торгівлі. Купувати нерухомість найкраще в листопаді або грудні, а автомобіль – у серпні.

ДІВА: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

Якщо ви вирішили придбати нерухомість у 2017 році, не слід укладати угоду в лютому або березні, краще відкласти її до травня-червня, серпня або жовтня. Дуже вигідну пропозицію також можна знайти в грудні. Для оренди квартири, покупок для облаштування будинку ці місяці теж дуже сприятливі. Перший квартал виявиться найбільш складним та непередбачуваним у фінансовому плані, слід утриматися від будь-яких витрат і авантюр: ризик збитків дуже великий.

А ось щастя в ризикованих фінансових операціях буде супроводжувати Дів у травні і в останньому кварталі, уже з вересня. Для великих інвестицій, депозитів та чималих доходів найвдаліший місяць – червень. Не слід купувати автомобіль у лютому і у травні – покупка виявиться невигідною. На значний прибуток партнера можна розраховувати в січні, а також у квітні-липні. Але не виключено, що вашої матеріальної підтримки в лютому та липні потребуватиме кохана людина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зустріти Новий рік 2017 романтично і з пригодами.

ТЕРЕЗИ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

З фінансової точки зору рік вельми вдалий для Терезів. Великий дохід, вигідні інвестиції, хороший відсоток із депозитів чекає на вас у січні. У цей час можна зробити дорогі та престижні покупки. Ваш партнер обов’язково надасть матеріальну підтримку в лютому, травні, червні. У листопаді можна побалувати себе шопінгом, цей період сприятливий для доходів від зарубіжних торгових операцій, репетиторства, проведення майстер-класів і тренінгів.

Утримайтеся від купівлі автомобіля в липні і грудні, будьте вкрай уважні у вересні і жовтні, коли можливі крадіжки з автомобіля. Придбати «залізного коня» зірки радять у червні або листопаді. Якщо актуальним є придбання нерухомості, можна запланувати угоду на жовтень, але грудень – ідеальний час для вирішення квартирного питання. У листопаді та грудні можна зробити досить цінні покупки для облаштування будинку, вигідно орендувати або здати в оренду квартиру. У цей час будуть дуже успішними торгові операції.

СКОРПІОН: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

Майже весь рік Скорпіони будуть на гребені фінансового щастя – великі доходи можливі в січні, травні, червні, серпні, вересні, листопаді та грудні. Однак у січні і лютому можлива поломка автівки, буде необхідний ремонт. У лютому є ймовірність крадіжки речей з машини – будьте уважні! Гарний час для покупки машини – вересень.

Весна принесе фінансове щастя – у березні є шанси виграти в лотерею, отримати великий подарунок. Робити ремонт удома або в офісі найкраще у квітні, а заводити домашнього улюбленця – у травні. Зберігайте пильність у червні – зірки обіцяють втрати від розваг, ігор, валютних спекуляцій. Інвестиції будуть вдалими в серпні, листопаді, грудні.

СТРІЛЕЦЬ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

У січні саме час вирішити квартирне питання, покупка нерухомості виявиться дуже вдалою. Здати або винайняти житло на хороших умовах можна у квітні або жовтні, у липні також існує ймовірність, але не така вигідна. У лютому-березні, травні та липні багатьом Стрільцям доведеться гарячково шукати додатковий заробіток, щоб якось закрити виниклі проблеми з фінансами.

Проявивши старанність і креативність, вдасться залатати дірки в бюджеті. Хороший дохід від навчання і викладання можна отримати у вересні - листопаді. Придбаннями для будинку, оновленням гардероба, купівлею техніки краще зайнятися в серпні, жовтні та грудні. А на великий дохід варто розраховувати лише наприкінці року, коли вашу працьовитість буде гідно винагороджено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 кроків, щоб почати Новий рік на х​вилі успіху і позитиву

КОЗЕРІГ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

Рік мине під знаком фінансової стабільності, але треба остерігатися штрафів, грошових авантюр і крадіжок. Особливу пильність важливо проявляти в липні і в грудні. Якщо хочете купити нову машину або відремонтувати ту, що маєте, – зробіть це в березні! Серпень буде найкращим часом для інвестицій і банківських вкладів, а от лютий і квітень – для оренди нерухомості. Великою є ймовірність матеріальної допомоги від близьких родичів у лютому і у травні, від зарубіжних партнерів – у вересні.

ВОДОЛІЙ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

У цілому, на Водоліїв чекає рік матеріальної стабільності. Складними виявляться лише червень, серпень і вересень, коли витрати можуть істотно перевищити доходи: улітку - через фінансові авантюри та ризиковані операції, а восени – через непередбачені проблеми у партнера. Підстрахуйте свої можливості в цей час.

Великі доходи вірогідні в січні і в березні. Інвестиції, депозити виявляться вельми вигідними. Можна дозволити собі зробити великі та престижні покупки. Партнер зможе надати фінансову підтримку в березні. У травні або жовтні зірки радять придбати автомобіль.

РИБИ: ГОРОСКОП ГРОШЕЙ НА 2017 РІК

Заплановану позику або гроші під проект краще брати в січні. Лютий і березень – час, коли не варто вирішувати фінансові питання. З квітня починаються фінансові успіхи: можливе кількаразове підвищення зарплати, поява інших благ (наприклад, особистого авто), з’явиться оригінальна можливість додаткового заробітку.

Крім зростання зарплати, і влітку, і восени можна розраховувати на фінансову допомогу близьких і далеких родичів, державну допомогу і соціальну допомогу на підприємстві.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю