1+1 Digital проведе серію освітніх івентів в трьох містах України

1+1 Digital проведе серію освітніх заходів  в трьох містах України
freepik.com

Реєструйтеся та проведіть вихідні з користю.

Поділитися:

1+1 Digital анонсувала проведення формату 1+1 Digital Weekend 2019. У цьому році проект розпочнеться з серії освітніх заходів про технології та медіа в трьох містах України: 20-21 квітня – Одеса, 11-12 травня – Харків, 8-9 червня – Івано-Франківськ. Організація регіональних івентів – це соціальна ініціатива діджитал-команди 1+1 media, мета якої розповісти студентам та молодим фахівцям про технічну сторону роботи нових медіа. Відвідування подій – безкоштовне.

«Формат заходів 1+1 Digital Weekend, який ми запустили в минулому році, отримав багато позитивних відгуків від учасників та надихнув на розширення географії наших івентів у регіонах України. Ми хочемо ділитися знаннями про те, як технології трансформують роботу нових медіа, роблячи їх інтерактивними та мультимедійними. ЗМІ більше не єдині хто виробляє контент – корпоративні блоги деяких українських компаній вже сьогодні можуть зрівнятися за переглядами з новинними сайтами. Тому тематика наших зустрічей об'єднує всіх, хто цікавиться створенням контентних проектів в інтернеті», ‒ зазначає діджитал-директор 1+1 media Анна Ткаченко.

У рамках трьох дводенних івентів спікери розкажуть про роботу сучасних ЗМІ та створення цифрових продуктів на перетині ІТ та медіа – від розробки проекту до монетизації контенту на різних платформах. Сьогодні запуск мультимедійних продуктів передбачає злагоджену роботу дизайнерів, розробників, маркетологів та журналістів, тому заходи розраховані на студентів та молодих фахівців, для яких важливо розуміти всі етапи роботи з контентними проектами в інтернеті.

Програма івентів в регіонах вже доступна на сайті 1+1 Digital Weekend. Щоб приєднається до заходу, учаснику необхідно обрати зручне для нього місто та пройти попередню реєстрацію.

Новини по темі