30 днів на працевлаштування: безробітні, які не знайдуть роботу за місяць, будуть залучатися до суспільно корисних робіт – Денис Шмигаль

Суспільно корисні роботи за мінімальну заробітну плату: що чекає на безробітних, які за місяць не працевлаштуються (прем’єр-міністр Денис Шмигаль)
Facebook Добробат

Безробітних в Україні будуть долучати до суспільно корисних робіт.

Поділитися:

У офіційно зареєстрованих безробітних в Україні відтепер буде 30 днів на працевлаштування. Якщо за цей час робота їм не знайдеться, їх будуть долучати до виконання суспільно корисних робіт за мінімальну зарплату. Про це у своїй промові на засіданні Уряду 21 червня повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо ви втратили роботу через війну: отримати статус безробітного та оформити допомогу відтепер можна в Дії

Отже, Денис Шмигаль проанонсував реформу сфери зайнятості в Україні. Очільник Уряду зауважив:

"В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується і організації роботи в тилу. Офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатися до суспільно корисних робіт. Звичайно, що ця праця буде оплачуватися. Держава сплачуватиме кожному залученому до суспільно корисних робіт зарплату у розмірі мінімальної".

Що ж саме передбачають суспільно корисні роботи? За словами Дениса Шмигаля, це може бути:

►розбір завалів; 

►будівництво захисних споруд;

►роботи з благоустрою;

►ремонтні чи сільськогосподарські роботи.

Що саме потрібно робити в кожному конкретному регіоні — визначатиме місцева влада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як держава підтримує безробітних під час війни: корисна інформація від Мінцифри

Про це нововведення у сфері зайнятості Шмигаль говорить:

"Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави та відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу в держави немає для цього ресурсів. Усі мають або воювати й захищати Батьківщину, або працювати на перемогу й для фронту".

Крім того, прем'єр-міністр повідомив, що статус та виплати по безробіттю відтепер втрачаються, якщо людина перебуває закордоном більше 30 днів під час воєнного стану.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю