4 грудня: Яке сьогодні свято?
![Яке свято 4 грудня Яке свято 4 грудня](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/419/772/3ea9cb90fb2d36a6362c15d2057b431e.jpg)
Дізнайтесь, що святкують сьогодні, 4 грудня.
4 грудня православні християни святкують день Введення в храм Пресвятої Богородиці. У цей день віряни не займаються важкою роботою: пранням, шиттям, прибиранням. А також вірять, що 4 грудня не можна зичити гроші. Це сприятливий день для гостювання у рідних та друзів. Не зважаючи на Різдвяний піст, цього дня можна їсти рибу. Існує народна приказка, яка стосується початку зими: «Введення прийшло – зиму привело». У цей день всюди проводили веселі, галасливі і багатолюдні ярмарки, каталися на санях з гірок.