Як Ольга Фреймут вбрала доньку в школу (фото)
![Як Ольга Фреймут вбрала доньку у школу (фото) Як Ольга Фреймут вбрала доньку у школу (фото)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/009/551/67ad4113ae200c56e74d7177b37d9469.jpg)
Дивіться, яку шкільну форму для своєї донечки обрала Ольга Фреймут.
Зірка телеканалу 1+1 Ольга Фреймут, яка нещодавно здивувала прихильників образом звабливого таємного агента, показала, як вбрала доньку у школу.
Ведуча зробила спільний знімок з донькою Златою під час першого навчального дня.
На фотографії, яку Фреймут опублікувала в соцмережі, зіркова матуся не натішиться своєю дорослою та стильною донечкою. Ще б пак, адже зірка телеканалу 1+1 обрала для Злати надзвичайно стильну шкільну формуДитяча мода: Яка шкільна форма в тренді в 2016.
Прихильники Ольги Фреймут в коментарях навіть жартували, що ведуча схожа на старшу сестру Злати.
Незабаром на телеканалі 1+1 стартує проект «Новий інспектор Фреймут. Міста», де ведуча Ольга Фреймут перевірить населені пункти України, визначить, наскільки вони комфортні для життя, і допоможе їм зробити крок вперед на шляху до успіху і процвітання.