Алла і Олександра з "Великих перегонів" не заздрять моделям

Алла і Олександра з "Великих перегонів" не заздрять моделям

Учасниці реаліті-квесту "Великі перегони" Алла та Олександра запевнили, що їм нічому заздрити.

Поділитися:

Учасниці реаліті-квесту "Великі перегони" Алла та Олександра Медведєви запевнили, що насправді не заздрять моделям Валерії та Богдані. Про це вони розказали під час онлайн-чату з глядачами на офіційній сторінці каналу 1+1 Vkontakte.

Багато глядачів запитували, чи заздрять мама і донька іншим учасницям "Великих перегонів" - королевам краси зі Львова. На що Алла і Алекс відповіли, що про зазрість й мови бути не може.

"Чому саме ми заздримо? Красі? Так ми начебто не виродки. А про "важке життя в модельному бізнесі" ми знаємо не за чутками, - написали Медведєви. - Мама - професійний режисер-постановник і 20 років працювала в продюсерських центрах як у нас, так і за кордоном, тож внутрішню кухню шоу-бізнесу ми знаємо відмінно".

На думку мами з донькою, у модельному бізнесі прийнято жити за правилом "бачу ціль - не бачу перешкод".

"Відчувається школа модельного бізнесу "бачу ціль - не бачу перешкод". Королева краси - це не професія, це тимчасовий статус", - прокоментували Алла і Алекс.

І щоб остаточно відбитися від звинувачень у заздрості, Алла поділилася лише деякими життєвими досягненнями доньки.

"Закінчивши Європейську академію в Парижі, захистивши державний диплом Франції, Алекс у 18 років стала власницею імідж-салону в Швейцарії (без покровителів), була солісткою "Тодес", та й зараз у неї постійні фотосесії, зйомки. Вона приголомшлива мати, а я бабуся. Так що почуття заздрості нам не притаманне, а якщо нам чогось не вистачає, ми цьому вчимося, а не заздримо))))" - запевнила мама Алла.

Нагадаємо, Алла і Олександра Медведєва провели онлайн-чат з глядачами, де розказали про свої стосунки з іншими учасниками "Великих перегонів", а також про цікаві моменти, які залишилися за кадром.

Так учасниці "Великих перегонів" натякнули, що скоро знову з'являться на телеекранах. Причому заради нового проекту налисо поголилася вже Алла.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю