Аналітика від Київстар ТБ: які канали стали лідерами телеперегляду у липні 2023 року

Телеперегляди у липні 2023 року: рейтинг найкращих каналів

ТОП-20 телеканалів у липні 2023 року!

Поділитися:

Наприкінці літа у багатьох українських телеканалів розпочинається новий телевізійний сезон, відповідно, вже незабаром відбудеться чимала кількість премʼєр та повернення проєктів-сателітів у ефіри провідних телеканалів.

Традиційно, в аналітиці від платформи кіно та телебачення Київстар ТБ розповідаємо про результати теледивлення в липні, канали-лідери та як українці споживали новинний контент.

Нагадаємо, що поки тривають оновлення панелі Nielsen, яка до повномасштабної війни займалася телевимірюваннями, ринок продовжує орієнтуватися на дані переглядів від ОТТ-платформ. Крім цього, у червні платформа перейшла до аналізу дивлення на основі платних підписок.

ТОП-20 телеканалів у липні 2023 року

ТОП-20 телеканалів на Київстар у липні 2023 року

Найвищу сходинку у ТОПі телеканалів липня займає Новий, отримавши частку 10,3% (на -0,3 п.п. частки менше до червня 2023 року). На другій позиції залишається СТБ із часткою 7,8% (-0,2 п.п).

Наростивши найкращу частку з початку 2023 року — 7,1% (+0,5 п.п частки) — на третє місце в рейтингу вийшов телеканал 2+2.

На четверту позицію з 7,0% частки за результатами липня піднявся ТЕТ, який наростив +0,4 п.п. частки відповідно до червня. Далі, на 5 сходинці, розташувався ICTV2 з 6,6% частки (+0,3 п.п). Шосте місце займає 1+1 Марафон (-1 п.п.), який транслює «Єдині новини», з середньою часткою 6,1%.

Сьоме місце посідає 1+1 Україна з 5,7% частки (-0,7 п.п), а восьму сходинку з 5,1% частки (-0,5 п.п.) обіймає  ICTV, який також транслює національний телемарафон.

На 9-ій позиції знаходиться КСТБ Детективи з часткою 2,0% (+0,3 п.п), а замикає ТОП-10 телеканал ПЛЮСПЛЮС з 1,9% частки (-0,1 п.п частки).

Таким чином, лідерами серед телеканалів з найбільшим приростом частки за результатами липня є 2+2 та ТЕТ.

Медіагрупи та дивлення

Уже традиційно, більшість телеканалів, які потрапили у рейтинг липня 2023 року, входять до складу групи 1+1 media — 2+2, ТЕТ, 1+1 Марафон, 1+1 Україна, ПЛЮСПЛЮС, KVARTAL TV, Бігуді та Comedy Central. Від StarLightMedia у ТОП-20 — Новий, СТБ, ICTV2, ICTV, а від Inter Media Group — НТН.

Таким чином, лідером у рейтингу медіагруп залишається 1+1 media, яка у липні сумарно зібрала 32,8% частки (-0,8 п.п. частки до червня). StarLightMedia опинилася на 2-й сходинці з 31,2% (-0,6 п.п. частки). Стосовно Inter Media Group, то група завершила місяць на третій позиції з часткою 3,2% (+0,1 п.п. частки).

Рейтинг телеканалів від Київстар

Дивлення новинного контенту

У липні сумарна частка основних телеканалів, які транслюють марафон «Єдині новини» на платформі Київстар ТБ, склала 12,1% (-1,6 п.п. частки до червня). Безперечним лідером за переглядами серед телеканалів, що транслюють проєкт, є 1+1 Марафон з відривом від ICTV в 1 п.п. частки.

Що стосується інших телеканалів, які не транслюють телемарафон, проте створюють новинний контент, то 24 канал — потрапив у ТОП-20 з часткою 1,6%. Решта новинних телеканалів: Прямий (0,7% частки), Еспресо (0,6% частки) та 5 канал (0,2% частки), традиційно залишаються з низькою зацікавленістю серед аудиторії.

Найпопулярніші серіали на Київстар ТБ у липні

У переліку найпопулярніших серіалів липня за кількістю унікальних абонентів на Київстар ТБ незмінним лідером за кількістю тайтлів серед медіагруп є 1+1 media. Беззаперечним лідером серед вподобань глядацької аудиторії залишається серіал «Скажені сусіди», що транслювався на ТЕТ. Також серед проєктів, які транслюються на телеканалах 1+1 media, в цій категорії до рейтингу увійшли серіали «Невірний», «Величне століття», «Сталеві нерви», «СидОренки-СидОренки», «Я – Надія», «Хазяїн», «Пригоди Бампера і Суса», «У неділю рано зілля копала». Від SLM — «Спіймати Кайдаша», «Колір пристрасті», «І будуть люди», «Колір помсти». З міжнародних серіалів у ТОП увійшли — «Зачаровані», «Мушкетери», «Покидьки» та  «Ходячі мерці». Переглянути ТОП-серіалів липня можна тут.

Загалом бібліотека платформи кіно та телебачення Київстар ТБ нараховує понад 1000 тайтлів якісного українського продукту.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю