Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Анастасія Приходько розповіла, як їй погрожують за патріотизм

Українська співачка продовжує демонструвати свою громадянську позицію

Українська співачка Анастасія Приходько продовжує демонструвати свою громадянську позицію. Так, днями виконавиця, яка неодноразово виступала у зоні АТО, презентувала відео на нову композицію "Герої не вмирають". Про патріотичну пісню, спілкування з героями і погрози на свою адресу зірка розповіла у інтерв'ю "Світському життю".

- Настю, часто кажуть про спекуляції на темі війни і на темі Майдану. Чи не боялася ти, коли працювала над кліпом, що тебе звинуватять у спекуляції?

- Я не хочу нікого образити. У кліпі немає кадрів з Майдану, немає кадрів з АТО. Я хотіла передати те, що я відчуваю, як мені це болить. Зараз ми знову збираємось їхати в Сватово, Северодонецьк, Слов'янськ. Спекуляції тут немає. Це моя особиста подяка тим солдатам та воїнам, з котрими я спілкувалася. Герої не вмирають!

-Ти познайомилася з хлопцями перед їхньою поїздкою до АТО. Ти продовжуєш підтримувати з ними зв'язок? Що вони тобі розповідають?

- Ми, чомусь, вирішили поговорити про вареники, не знаю чому. Хлопець каже: "Я так скучив за варениками з вишнями". Я не знаю, як це передати, я цим живу. Я підготувала в пику колегам, які отримали "грамофони", сюрприз, щоб показати, що таке для мене моя країна.

-Ти достатньо різко висловлюєшся у бік колег, і колишніх колег. Не думала, що, можливо,  твоєму життю може загрожувати небезпека? Можливо, потрібно вже і зброю придбати, і охоронця найняти?

- Я не думаю, що моя доля - померти від рук ідіота. Розумієте, мені погрожували, так. Казали, що знесуть голову снайперською гвинтівкою, писали анонімні листи на пошту моїх директорів. Я ці листи читала, те, що зі снайперської гвинтівки зі складною назвою,  яку я зараз не скажу, вистрелять мені в голову.

- СВД - снайперська гвинтівка Драгунова.

-Мені здається, там їх дуже багато. Там була взагалі якась складна назва. Я не звертала на це увагу, тому що навіщо звертати увагу на вату?

Більше дізнавайтеся у відео: 

 

2014-12-08
Новини
Новини