Анна Ходоровська придбала картину на благодійному аукціоні
![Анна Ходоровська придбала картину на благодійному аукціоні Анна Ходоровська придбала картину на благодійному аукціоні](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У одному з Арт-центрів Києва відбувся благодійний вечір.
У одному з Арт-центрів Києва відбувся благодійний вечір. Метою заходу була презентація проекту Дитячого інтеграційного табору "Вперед до мрії!", у якому діти в процесі перебування зможуть ознайомитися з різними професіями і вибрати свою. Майстри - професіонали у своїй справі разом зі знаменитостями надихатимуть і всіляко допомагатимуть дітям знайти своє покликання. Проект прийшла підтримати переможниця проекту "Голос країни-3" Анна Ходоровська.
У межах заходу відбувся благодійний аукціон. У гостей була можливість, купивши лот у вигляді дитячих робіт, інвестувати в проект " Вперед до мрії!". Для Анни Ходоровської вечір завершився придбанням картини.
"Купила на благодійному аукціоні картину! До речі, це перший лот в моєму житті. Її написав маленький, але перспективний і талановитий художник. Творіть добро, це так просто!"- закликала молода співачка.
Нагадаємо, нещодавно Ходоровська у віночку підкорювала найвищу гору України. Співачка піднялася на Говерлу.